01 RuslandVLASOV Aleksandr 913
02 ItaliëTIBERI Antonio 565
03 BelgiëVAN EETVELT Lennert 377
04 BelgiëNYS Thibau 363
05 FrankrijkJEANNIERE Emilien 329
06 BelgiëMEEUS Jordi 316
07 Verenigd KoninkrijkYATES Simon 293
08 ZwitserlandCHRISTEN Jan 208
09 BelgiëVAN DE PAAR Jarne 196
10 TsjechiëVACEK Mathias 123
11 DuitslandKANTER Max 115
12 ItaliëSOBRERO Matteo 109
13 ColombiaGAVIRIA RENDON Fernando 95
14 BelgiëALLEGAERT Piet 88
15 OostenrijkKONRAD Patrick 60
16 ItaliëPICCOLO Andrea 25
17 BelgiëDESAL Cériel 25
18 DenemarkenCHARMIG Anthon 19
19 BelgiëVERMEERSCH Florian 0
20 DuitslandENGELHARDT Felix 0
# Renner Wedstrijd
52 5 JEANNIERE Emilien Circuit Franco-Belge
70 5 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, General classification
3 5 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, Stage 3 : Quelaines-Saint-Gault - Laval
25 1 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, Stage 1 : Saint-Berthevin - Ernée
5 18 DESAL Cériel Ronde van Limburg
7 14 JEANNIERE Emilien Ronde van Limburg
48 2 JEANNIERE Emilien Antwerp Port Epic
8 13 DESAL Cériel Famenne Ardenne Classic
32 5 JEANNIERE Emilien Famenne Ardenne Classic
15 13 JEANNIERE Emilien Région Pays de la Loire Tour, General classification
5 3 JEANNIERE Emilien Région Pays de la Loire Tour, Stage 2 : Châteaubriant - Saumur
40 9 JEANNIERE Emilien Classic Brugge - De Panne
12 15 DESAL Cériel Bredene Koksijde Classic
32 5 JEANNIERE Emilien GP Jean-Pierre Monseré
# Renner Wedstrijd
45 1 NYS Thibau Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
25 1 MEEUS Jordi Tour of Norway, Stage 3 : Sola - Egersund
25 1 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, Stage 1 : Saint-Berthevin - Ernée
25 1 NYS Thibau Tour of Norway, Stage 1 : Voss - Voss Resort
150 1 NYS Thibau Tour de Hongrie, General classification
25 1 NYS Thibau Tour de Hongrie, Stage 4 : Budapest - Etyek
25 1 NYS Thibau Tour de Hongrie, Stage 3 : Kazincbarcika - Gyongyos-Kekesteto
45 1 NYS Thibau Tour de Romandie, Stage 2 : Fribourg - Salvan Les Marécottes
25 1 KANTER Max Presidential Tour of Turkey, Stage 2 : Kemer - Kas
20 1 CHRISTEN Jan Giro d’Abruzzo, Stage 2 : Alanno - Magliano de Marsi
45 1 VLASOV Aleksandr Paris - Nice, Stage 7 : Nice - Madone d'Utelle
80 1 VAN DE PAAR Jarne GP Jean-Pierre Monseré
190 1 VAN EETVELT Lennert UAE Tour, General classification
30 1 VAN EETVELT Lennert UAE Tour, Stage 7 : Al Ain - Jebel Hafeet
20 1 GAVIRIA RENDON Fernando Tour Colombia, Stage 1 : Paipa - Duitama
110 1 YATES Simon AlUla Tour , General classification
20 1 YATES Simon AlUla Tour , Stage 5 : AlUla - Harrat Uwayrid
80 1 VAN EETVELT Lennert Trofeo Serra de Tramuntana
# Renner Wedstrijd

Punten

# Renner Wedstrijd
15 2 VACEK Mathias Belgium Tour, Stage 1 : Beringen I.T.T.
45 1 NYS Thibau Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
110 6 VLASOV Aleksandr Critérium du Dauphiné, General classification
5 20 CHRISTEN Jan GP Kanton Aargau - Gippingen
18 3 VLASOV Aleksandr Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Hauterives - Le Collet d'Allevard
2 7 VLASOV Aleksandr Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
12 15 MEEUS Jordi Brussels Cycling Classic
10 11 MEEUS Jordi Heistse Pijl
52 5 JEANNIERE Emilien Circuit Franco-Belge
240 5 TIBERI Antonio Giro d’Italia, General classification
15 4 GAVIRIA RENDON Fernando Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
70 5 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, General classification
3 5 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, Stage 3 : Quelaines-Saint-Gault - Laval
16 17 NYS Thibau Tour of Norway, General classification
78 4 VACEK Mathias Tour of Norway, General classification
15 2 MEEUS Jordi Tour of Norway, Stage 4 : Stavanger - Stavanger
25 1 MEEUS Jordi Tour of Norway, Stage 3 : Sola - Egersund
15 4 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa
25 1 JEANNIERE Emilien Boucles de la Mayenne, Stage 1 : Saint-Berthevin - Ernée
5 4 VACEK Mathias Tour of Norway, Stage 2 : Odda - Gullingen
3 5 VACEK Mathias Tour of Norway, Stage 1 : Voss - Voss Resort
25 1 NYS Thibau Tour of Norway, Stage 1 : Voss - Voss Resort
7 6 GAVIRIA RENDON Fernando Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
25 3 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
10 5 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 16 : Laas- Santa Cristina Val Gardena
5 18 DESAL Cériel Ronde van Limburg
7 14 JEANNIERE Emilien Ronde van Limburg
48 2 JEANNIERE Emilien Antwerp Port Epic
6 25 ALLEGAERT Piet 4 Jours de Dunkerque, General classification
20 8 VAN DE PAAR Jarne Veenendaal - Veenendaal Classic
7 6 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
7 6 GAVIRIA RENDON Fernando Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento
5 7 GAVIRIA RENDON Fernando Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare
1 10 KANTER Max Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli
11 20 VACEK Mathias Tour de Hongrie, General classification
150 1 NYS Thibau Tour de Hongrie, General classification
5 4 NYS Thibau Tour de Hongrie, Stage 5 : Siofok - Pecs
15 4 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
25 1 NYS Thibau Tour de Hongrie, Stage 4 : Budapest - Etyek
7 6 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T.
25 1 NYS Thibau Tour de Hongrie, Stage 3 : Kazincbarcika - Gyongyos-Kekesteto
5 4 VACEK Mathias Tour de Hongrie, Stage 2 : Tokaj - Kazincbarcika
15 4 PICCOLO Andrea Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme
5 7 GAVIRIA RENDON Fernando Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora
2 9 GAVIRIA RENDON Fernando Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
48 2 VAN DE PAAR Jarne Elfstedenronde - Brugge
3 8 TIBERI Antonio Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
20 15 CHRISTEN Jan Eschborn - Frankfurt
24 13 NYS Thibau Eschborn - Frankfurt
8 13 DESAL Cériel Famenne Ardenne Classic
32 5 JEANNIERE Emilien Famenne Ardenne Classic
6 30 KONRAD Patrick Tour de Romandie, General classification
60 11 YATES Simon Tour de Romandie, General classification
195 2 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, General classification
3 6 NYS Thibau Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
5 5 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, Stage 4 : Saillon - Leysin
1 8 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, Stage 3 : Oron - Oron I.T.T.
3 6 VLASOV Aleksandr Tour de Romandie, Stage 2 : Fribourg - Salvan Les Marécottes
45 1 NYS Thibau Tour de Romandie, Stage 2 : Fribourg - Salvan Les Marécottes
10 3 KANTER Max Presidential Tour of Turkey, Stage 3 : Fethiye - Marmaris
25 1 KANTER Max Presidential Tour of Turkey, Stage 2 : Kemer - Kas
20 22 TIBERI Antonio Liège - Bastogne - Liège
24 20 VLASOV Aleksandr Liège - Bastogne - Liège
92 3 TIBERI Antonio Tour of the Alps, General classification
15 2 TIBERI Antonio Tour of the Alps, Stage 5 : Levico Terme - Levico Terme
6 30 CHRISTEN Jan Amstel Gold Race
18 12 CHRISTEN Jan Giro d’Abruzzo, General classification
20 1 CHRISTEN Jan Giro d’Abruzzo, Stage 2 : Alanno - Magliano de Marsi
3 4 KANTER Max Giro d’Abruzzo, Stage 1 : Vasto - Pescara
80 8 MEEUS Jordi Paris - Roubaix
15 13 JEANNIERE Emilien Région Pays de la Loire Tour, General classification
14 14 VAN DE PAAR Jarne Scheldeprijs
20 11 ALLEGAERT Piet Scheldeprijs
5 3 JEANNIERE Emilien Région Pays de la Loire Tour, Stage 2 : Châteaubriant - Saumur
6 30 ALLEGAERT Piet Gent - Wevelgem
112 3 MEEUS Jordi Gent - Wevelgem
77 8 TIBERI Antonio Volta a Catalunya, General classification
116 4 VLASOV Aleksandr Volta a Catalunya, General classification
1 8 TIBERI Antonio Volta a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - Barcelona
4 5 KONRAD Patrick Volta a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - Barcelona
3 6 TIBERI Antonio Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
3 6 KONRAD Patrick Volta a Catalunya, Stage 5 : Altafula - Viladecans
12 19 ALLEGAERT Piet Classic Brugge - De Panne
22 14 GAVIRIA RENDON Fernando Classic Brugge - De Panne
30 11 KANTER Max Classic Brugge - De Panne
40 9 JEANNIERE Emilien Classic Brugge - De Panne
3 6 VLASOV Aleksandr Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
14 3 TIBERI Antonio Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
14 3 VLASOV Aleksandr Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases
1 8 VLASOV Aleksandr Volta a Catalunya, Stage 1 : Sant Feliu de Guixols - Sanf Feliu de Guixols
46 12 SOBRERO Matteo Milano - Sanremo
12 15 DESAL Cériel Bredene Koksijde Classic
6 20 ALLEGAERT Piet GP de Denain - Porte du Hainaut
18 12 ALLEGAERT Piet Nokere Koerse
78 2 CHRISTEN Jan Milano - Torino
9 27 TIBERI Antonio Tirreno - Adriatico, General classification
7 29 SOBRERO Matteo Paris - Nice, General classification
120 5 VLASOV Aleksandr Paris - Nice, General classification
18 3 VLASOV Aleksandr Paris - Nice, Stage 8 : Nice - Nice