01 FrankrijkGREGOIRE Romain 390
02 Verenigde StatenVERMAERKE Kevin 318
03 FrankrijkCOSTIOU Ewen 226
04 DuitslandLIPOWITZ Florian 224
05 OostenrijkGALL Felix 213
06 NederlandBOUWMAN Koen 166
07 Verenigd KoninkrijkTARLING Joshua 140
08 BelgiëSEGAERT Alec 105
09 DenemarkenLUND ANDRESEN Tobias 98
10 NoorwegenKULSET Johannes 81
11 Verenigd KoninkrijkPOOLE Max 77
12 Verenigd KoninkrijkASKEY Lewis 73
13 NederlandEEKHOFF Nils 72
14 FrankrijkHUBY Antoine 46
15 NoorwegenHAGENES Per Strand 32
16 ItaliëFRIGO Marco 22
17 NederlandSCHELLING Ide 15
18 NederlandVADER Milan 7
19 ItaliëMILESI Lorenzo 5
20 SpanjeBARRENETXEA GOLZARRI Jon 0
IN UIT Datum
# Renner Wedstrijd
# Renner Wedstrijd
25 1 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 7 : Izmir - Izmir
25 1 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 5 : Bodrum - Kusadasi
25 1 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 4 : Marmaris - Bodrum
35 1 GREGOIRE Romain Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
20 1 COSTIOU Ewen Région Pays de la Loire Tour, Stage 2 : Châteaubriant - Saumur
110 1 BOUWMAN Koen Settimana Coppi e Bartali, General classification
20 1 BOUWMAN Koen Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
80 1 SEGAERT Alec GP Criquielion
20 1 TARLING Joshua O Gran Camiño, Stage 1 : A Coruña - A Coruña I.T.T.
# Renner Wedstrijd

Punten

# Renner Wedstrijd
3 5 SEGAERT Alec Belgium Tour, Stage 1 : Beringen I.T.T.
1 8 GALL Felix Tour de Suisse, Stage 4 : Rüschlikon - San Gottardo
10 26 GREGOIRE Romain Critérium du Dauphiné, General classification
28 2 TARLING Joshua Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
28 2 GREGOIRE Romain Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
22 44 FRIGO Marco Giro d’Italia, General classification
46 29 VERMAERKE Kevin Giro d’Italia, General classification
22 14 BOUWMAN Koen Tour of Norway, General classification
2 9 COSTIOU Ewen Giro d’Italia, Stage 16 : Laas- Santa Cristina Val Gardena
32 5 HAGENES Per Strand Antwerp Port Epic
10 21 SEGAERT Alec 4 Jours de Dunkerque, General classification
18 16 HUBY Antoine 4 Jours de Dunkerque, General classification
5 4 EEKHOFF Nils 4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : St-Laurent-Blangy - Bouchain
10 5 LUND ANDRESEN Tobias Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
10 5 LIPOWITZ Florian Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
54 7 VERMAERKE Kevin Eschborn - Frankfurt
162 3 LIPOWITZ Florian Tour de Romandie, General classification
28 2 LIPOWITZ Florian Tour de Romandie, Stage 4 : Saillon - Leysin
25 1 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 7 : Izmir - Izmir
10 4 LIPOWITZ Florian Tour de Romandie, Stage 2 : Fribourg - Salvan Les Marécottes
25 1 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 5 : Bodrum - Kusadasi
25 1 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 4 : Marmaris - Bodrum
10 3 LUND ANDRESEN Tobias Presidential Tour of Turkey, Stage 2 : Kemer - Kas
16 24 GREGOIRE Romain Liège - Bastogne - Liège
18 23 VERMAERKE Kevin Liège - Bastogne - Liège
66 7 GREGOIRE Romain Flèche Wallonne
12 24 VERMAERKE Kevin Amstel Gold Race
35 12 GREGOIRE Romain Amstel Gold Race
5 17 KULSET Johannes Tour du Jura
36 4 GALL Felix Tour du Jura
24 7 COSTIOU Ewen Classic Grand Besançon Doubs
32 5 GALL Felix Classic Grand Besançon Doubs
35 1 GREGOIRE Romain Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
80 2 COSTIOU Ewen Région Pays de la Loire Tour, General classification
2 7 GREGOIRE Romain Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
20 1 COSTIOU Ewen Région Pays de la Loire Tour, Stage 2 : Châteaubriant - Saumur
30 17 TARLING Joshua Ronde van Vlaanderen
10 11 COSTIOU Ewen Route Adélie de Vitré
62 6 TARLING Joshua Dwars door Vlaanderen
24 7 COSTIOU Ewen Paris - Camembert
16 21 KULSET Johannes Volta a Catalunya, General classification
7 18 VADER Milan Settimana Coppi e Bartali, General classification
110 1 BOUWMAN Koen Settimana Coppi e Bartali, General classification
20 1 BOUWMAN Koen Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
5 28 MILESI Lorenzo Classic Brugge - De Panne
3 4 BOUWMAN Koen Settimana Coppi e Bartali, Stage 1 : Pesaro - Pesaro
9 12 ASKEY Lewis Cholet Agglo Tour
20 8 ASKEY Lewis Classic Loire Atlantique
6 20 SEGAERT Alec Nokere Koerse
16 13 ASKEY Lewis Nokere Koerse
14 14 LIPOWITZ Florian Milano - Torino
52 5 VERMAERKE Kevin Milano - Torino
12 24 VERMAERKE Kevin Tirreno - Adriatico, General classification
48 13 GREGOIRE Romain Tirreno - Adriatico, General classification
11 25 BOUWMAN Koen Paris - Nice, General classification
30 17 COSTIOU Ewen Paris - Nice, General classification
80 9 GALL Felix Paris - Nice, General classification
1 8 GALL Felix Paris - Nice, Stage 8 : Nice - Nice
2 7 GALL Felix Paris - Nice, Stage 6 : Sisteron - La-Colle-sur-Loup
3 6 LUND ANDRESEN Tobias Paris - Nice, Stage 5 : Saint-Sauveur-de-Montagut - Sisteron
3 6 GALL Felix Paris - Nice, Stage 4 : Chalon-sur-Saône - Mont Brouilly
10 4 EEKHOFF Nils Paris - Nice, Stage 1 : Les Mureaux - Les Mureaux
80 1 SEGAERT Alec GP Criquielion
6 30 VERMAERKE Kevin Strade Bianche
20 11 GREGOIRE Romain Trofeo Laigueglia
52 5 EEKHOFF Nils Kuurne - Brussel - Kuurne
7 19 VERMAERKE Kevin Faun Drôme Classic
70 7 POOLE Max UAE Tour, General classification
18 12 HUBY Antoine Faun Ardèche Classic
46 6 VERMAERKE Kevin Faun Ardèche Classic
58 4 GALL Felix Faun Ardèche Classic
78 2 GREGOIRE Romain Faun Ardèche Classic
20 1 TARLING Joshua O Gran Camiño, Stage 1 : A Coruña - A Coruña I.T.T.
7 4 POOLE Max UAE Tour, Stage 3 : Al Marjan - Jebel Jais
10 15 COSTIOU Ewen Tour des Alpes-Maritimes , General classification
40 7 GREGOIRE Romain Tour des Alpes-Maritimes , General classification
45 6 VERMAERKE Kevin Tour des Alpes-Maritimes , General classification
8 13 COSTIOU Ewen Classic Var
12 10 GREGOIRE Romain Classic Var
20 8 VERMAERKE Kevin Classic Var
50 8 KULSET Johannes Tour of Oman, General classification
15 2 SCHELLING Ide Tour of Oman, Stage 4 : Izki - Yitti Hills
28 9 ASKEY Lewis Clasica de Almeria
18 12 COSTIOU Ewen Tour de la Provence , General classification
6 19 SEGAERT Alec Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
5 3 EEKHOFF Nils AlUla Tour , Stage 2 : Winter Park - Sharaan Nature Reserve
5 20 KULSET Johannes Trofeo Pollença - Port d'Andratx
5 16 KULSET Johannes Trofeo Calvia
9 27 HUBY Antoine Tour Down Under, General classification
1 8 HUBY Antoine Tour Down Under, Stage 4 : Murray Bridge - Port Elliot