01 BelgiëEVENEPOEL Remco 778
02 ItaliëMOZZATO Luca 548
03 ItaliëULISSI Diego 444
04 Verenigd KoninkrijkTHOMAS Geraint 428
05 BelgiëVAN WILDER Ilan 360
06 NederlandPOELS Wout 314
07 NoorwegenWAERENSKJOLD Søren 222
08 SpanjeLOPEZ PEREZ Juan Pedro 207
09 BelgiëDUPONT Timothy 188
10 ColombiaCHAVES RUBIO Jhoan Esteban 141
11 ItaliëFORMOLO Davide 139
12 NederlandBOVEN Lars 98
13 IerlandTOWNSEND Rory 75
14 BelgiëCRAS Steff 61
15 ItaliëBARONCINI Filippo 60
16 ItaliëMASNADA Fausto 23
17 FrankrijkCAVAGNA Rémi 0
18 FrankrijkLOUVEL Matis 0
19 BelgiëHERMANS Ben 0
20 EcuadorCEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander 0
# Renner Wedstrijd
27 39 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d’Italia, General classification
6 15 TEUTENBERG Tim Torn Rund um Köln
2 9 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
150 1 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, General classification
25 1 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, Stage 3 : Schwaz - Schwaz
3 5 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
# Renner Wedstrijd
25 1 WAERENSKJOLD Søren Belgium Tour, Stage 1 : Beringen I.T.T.
45 1 EVENEPOEL Remco Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
25 1 POELS Wout Tour de Hongrie, Stage 5 : Siofok - Pecs
150 1 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, General classification
25 1 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, Stage 3 : Schwaz - Schwaz
20 1 ULISSI Diego Settimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Sogliano sul Rubicone
130 1 MOZZATO Luca Bredene Koksijde Classic
45 1 EVENEPOEL Remco Paris - Nice, Stage 8 : Nice - Nice
150 1 EVENEPOEL Remco Volta ao Algarve, General classification
25 1 EVENEPOEL Remco Volta ao Algarve, Stage 4 : Albufeira - Albufeira I.T.T.
130 1 EVENEPOEL Remco Figueira Champions Classic
20 1 DUPONT Timothy Tour of Antalya, Stage 1 : Manavgat - Antalya
20 1 WAERENSKJOLD Søren AlUla Tour , Stage 2 : Winter Park - Sharaan Nature Reserve
# Renner Wedstrijd

Punten

# Renner Wedstrijd
25 1 WAERENSKJOLD Søren Belgium Tour, Stage 1 : Beringen I.T.T.
100 7 EVENEPOEL Remco Critérium du Dauphiné, General classification
1 8 EVENEPOEL Remco Critérium du Dauphiné, Stage 8 : Thônes - Plateau des Glières
52 5 WAERENSKJOLD Søren Dwars door het Hageland
5 16 BARONCINI Filippo GP Kanton Aargau - Gippingen
8 13 ULISSI Diego GP Kanton Aargau - Gippingen
1 8 EVENEPOEL Remco Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Hauterives - Le Collet d'Allevard
45 1 EVENEPOEL Remco Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
28 6 DUPONT Timothy Heistse Pijl
10 16 BARONCINI Filippo Circuit Franco-Belge
6 15 FORMOLO Davide Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
27 39 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d’Italia, General classification
34 35 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban Giro d’Italia, General classification
315 3 THOMAS Geraint Giro d’Italia, General classification
20 15 BARONCINI Filippo Boucles de la Mayenne, General classification
6 15 TEUTENBERG Tim Torn Rund um Köln
5 7 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa
15 4 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
9 12 DUPONT Timothy Ronde van Limburg
7 6 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
32 5 MOZZATO Luca Veenendaal - Veenendaal Classic
15 4 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
1 10 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
78 4 ULISSI Diego Tour de Hongrie, General classification
92 3 POELS Wout Tour de Hongrie, General classification
25 1 POELS Wout Tour de Hongrie, Stage 5 : Siofok - Pecs
10 5 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
1 10 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T.
3 5 POELS Wout Tour de Hongrie, Stage 3 : Kazincbarcika - Gyongyos-Kekesteto
15 2 ULISSI Diego Tour de Hongrie, Stage 3 : Kazincbarcika - Gyongyos-Kekesteto
28 6 MOZZATO Luca Circuit de Wallonie
2 9 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
25 3 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
40 7 MOZZATO Luca Tro-Bro Léon
1 10 THOMAS Geraint Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
5 30 MASNADA Fausto Eschborn - Frankfurt
27 12 ULISSI Diego Eschborn - Frankfurt
136 4 VAN WILDER Ilan Tour de Romandie, General classification
2 7 VAN WILDER Ilan Tour de Romandie, Stage 4 : Saillon - Leysin
15 2 DUPONT Timothy Presidential Tour of Turkey, Stage 7 : Izmir - Izmir
6 30 POELS Wout Liège - Bastogne - Liège
18 16 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban Tour of the Alps, General classification
25 13 THOMAS Geraint Tour of the Alps, General classification
62 6 POELS Wout Tour of the Alps, General classification
150 1 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, General classification
3 5 POELS Wout Tour of the Alps, Stage 5 : Levico Terme - Levico Terme
5 4 POELS Wout Tour of the Alps, Stage 4 : Leifers - Borgo Valsugana
12 24 FORMOLO Davide Flèche Wallonne
21 16 VAN WILDER Ilan Flèche Wallonne
25 1 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, Stage 3 : Schwaz - Schwaz
3 5 LOPEZ PEREZ Juan Pedro Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
10 3 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
45 6 ULISSI Diego Giro d’Abruzzo, General classification
3 4 ULISSI Diego Giro d’Abruzzo, Stage 4 : Montorio al Vomano - L’Aquila
10 2 ULISSI Diego Giro d’Abruzzo, Stage 3 : Pratola Peligna - Prati di Tivo
70 9 WAERENSKJOLD Søren Paris - Roubaix
29 16 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban Itzulia Basque Country, General classification
9 17 MOZZATO Luca Scheldeprijs
18 12 DUPONT Timothy Scheldeprijs
46 6 WAERENSKJOLD Søren Scheldeprijs
8 4 EVENEPOEL Remco Itzulia Basque Country, Stage 1 : Irun - Irun I.T.T.
170 2 MOZZATO Luca Ronde van Vlaanderen
34 8 CRAS Steff GP Miguel Indurain
14 18 MOZZATO Luca Dwars door Vlaanderen
16 9 TOWNSEND Rory Paris - Camembert
36 4 TOWNSEND Rory La Roue Tourangelle
24 15 MOZZATO Luca Gent - Wevelgem
9 27 THOMAS Geraint Volta a Catalunya, General classification
14 22 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban Volta a Catalunya, General classification
50 11 POELS Wout Volta a Catalunya, General classification
66 3 ULISSI Diego Settimana Coppi e Bartali, General classification
15 21 MOZZATO Luca E3 Saxo Classic
5 30 TOWNSEND Rory Classic Brugge - De Panne
36 10 MOZZATO Luca Classic Brugge - De Panne
20 1 ULISSI Diego Settimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Sogliano sul Rubicone
8 4 POELS Wout Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
2 7 VAN WILDER Ilan Volta a Catalunya, Stage 1 : Sant Feliu de Guixols - Sanf Feliu de Guixols
6 15 MOZZATO Luca Cholet Agglo Tour
16 9 DUPONT Timothy Cholet Agglo Tour
18 12 TOWNSEND Rory Bredene Koksijde Classic
34 8 DUPONT Timothy Bredene Koksijde Classic
130 1 MOZZATO Luca Bredene Koksijde Classic
20 11 BARONCINI Filippo Nokere Koerse
58 4 ULISSI Diego Milano - Torino
10 26 FORMOLO Davide Tirreno - Adriatico, General classification
60 11 POELS Wout Tirreno - Adriatico, General classification
16 22 VAN WILDER Ilan Paris - Nice, General classification
195 2 EVENEPOEL Remco Paris - Nice, General classification
45 1 EVENEPOEL Remco Paris - Nice, Stage 8 : Nice - Nice
28 2 EVENEPOEL Remco Paris - Nice, Stage 7 : Nice - Madone d'Utelle
10 4 EVENEPOEL Remco Paris - Nice, Stage 6 : Sisteron - La-Colle-sur-Loup
10 4 EVENEPOEL Remco Paris - Nice, Stage 4 : Chalon-sur-Saône - Mont Brouilly
3 6 WAERENSKJOLD Søren Tirreno - Adriatico, Stage 2 : Camaiore - Follonica
3 6 WAERENSKJOLD Søren Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore I.T.T.
48 2 DUPONT Timothy GP Jean-Pierre Monseré
24 7 MOZZATO Luca GP Criquielion
66 7 FORMOLO Davide Strade Bianche
100 4 VAN WILDER Ilan UAE Tour, General classification
1 7 VAN WILDER Ilan UAE Tour, Stage 7 : Al Ain - Jebel Hafeet