01 DuitslandPOLITT Nils 487
02 SpanjeBILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 439
03 ColombiaBUITRAGO SANCHEZ Santiago 382
04 FrankrijkALAPHILIPPE Julian 346
05 Nieuw-ZeelandFISHER-BLACK Finn 299
06 NederlandMOLLEMA Bauke 188
07 DuitslandZIMMERMANN Georg 179
08 FrankrijkJEGAT Jordan 171
09 DuitslandSTEINHAUSER Georg 158
10 EstlandMIHKELS Madis 153
11 ItaliëBUSATTO Francesco 113
12 SpanjeROMEO ABAD Ivan 88
13 DenemarkenKRAGH ANDERSEN Søren 46
14 DenemarkenWANDAHL Frederik 40
15 ItaliëCOVI Alessandro 29
16 FrankrijkBURGAUDEAU Mathieu 24
17 SloveniëGOVEKAR Matevz 23
18 ColombiaHODEG CHAGUI Alvaro Jose 7
19 NederlandVAN BAARLE Dylan 0
20 NederlandHOOLE Daan 0
IN UIT Datum
# Renner Wedstrijd
# Renner Wedstrijd
70 1 STEINHAUSER Georg Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
70 1 ALAPHILIPPE Julian Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
20 1 FISHER-BLACK Finn Vuelta a Asturias, Stage 3 : Benia - Oviedo
45 1 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Paris - Nice, Stage 4 : Chalon-sur-Saône - Mont Brouilly
25 1 FISHER-BLACK Finn Tour of Oman, Stage 2 : Muscat - Qurayyat
20 1 GOVEKAR Matevz Tour of Antalya, Stage 2 : Demre - Antalya
80 1 FISHER-BLACK Finn Muscat Classic
# Renner Wedstrijd

Punten

# Renner Wedstrijd
5 5 FISHER-BLACK Finn Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
60 11 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Critérium du Dauphiné, General classification
5 5 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Critérium du Dauphiné, Stage 8 : Thônes - Plateau des Glières
2 7 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Albertville - Samoëns 1600
6 15 FISHER-BLACK Finn GP Kanton Aargau - Gippingen
3 6 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
18 48 ALAPHILIPPE Julian Giro d’Italia, General classification
38 33 STEINHAUSER Georg Giro d’Italia, General classification
2 9 ALAPHILIPPE Julian Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada
25 3 STEINHAUSER Georg Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada
5 7 MIHKELS Madis Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
70 1 STEINHAUSER Georg Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
25 3 STEINHAUSER Georg Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
70 1 ALAPHILIPPE Julian Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
7 6 MIHKELS Madis Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli
40 2 ALAPHILIPPE Julian Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme
1 10 MIHKELS Madis Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca
2 9 MIHKELS Madis Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora
12 19 ZIMMERMANN Georg Eschborn - Frankfurt
46 8 KRAGH ANDERSEN Søren Eschborn - Frankfurt
6 19 JEGAT Jordan Vuelta a Asturias, General classification
5 3 JEGAT Jordan Vuelta a Asturias, Stage 3 : Benia - Oviedo
20 1 FISHER-BLACK Finn Vuelta a Asturias, Stage 3 : Benia - Oviedo
16 17 WANDAHL Frederik Presidential Tour of Turkey, General classification
3 6 GOVEKAR Matevz Tour de Romandie, Stage 1 : Château d'Oex - Fribourg
18 3 ALAPHILIPPE Julian Tour de Romandie, Prologue : Payerne I.T.T.
42 13 MOLLEMA Bauke Liège - Bastogne - Liège
70 9 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Liège - Bastogne - Liège
27 14 JEGAT Jordan Flèche Wallonne
86 5 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Flèche Wallonne
52 9 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Amstel Gold Race
66 7 MOLLEMA Bauke Amstel Gold Race
48 2 JEGAT Jordan Tour du Jura
12 10 JEGAT Jordan Classic Grand Besançon Doubs
62 10 MIHKELS Madis Paris - Roubaix
125 4 POLITT Nils Paris - Roubaix
9 27 MOLLEMA Bauke Itzulia Basque Country, General classification
26 17 JEGAT Jordan Itzulia Basque Country, General classification
50 11 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Itzulia Basque Country, General classification
95 6 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Itzulia Basque Country, General classification
1 8 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Itzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - Eibar
3 6 MOLLEMA Bauke Itzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - Eibar
2 7 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
3 6 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
4 5 BURGAUDEAU Mathieu Itzulia Basque Country, Stage 4 : Etxarri Aranatz - Legutio
28 9 MIHKELS Madis Scheldeprijs
145 3 POLITT Nils Ronde van Vlaanderen
36 4 BUSATTO Francesco Volta Limburg Classic
5 26 ALAPHILIPPE Julian Dwars door Vlaanderen
27 12 POLITT Nils Dwars door Vlaanderen
9 27 POLITT Nils Gent - Wevelgem
66 7 POLITT Nils E3 Saxo Classic
70 9 ALAPHILIPPE Julian Milano - Sanremo
24 10 WANDAHL Frederik Milano - Torino
12 24 ZIMMERMANN Georg Paris - Nice, General classification
14 23 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Paris - Nice, General classification
3 6 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Paris - Nice, Stage 7 : Nice - Madone d'Utelle
45 1 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Paris - Nice, Stage 4 : Chalon-sur-Saône - Mont Brouilly
5 5 MIHKELS Madis Paris - Nice, Stage 1 : Les Mureaux - Les Mureaux
27 14 BUSATTO Francesco Strade Bianche
14 14 MIHKELS Madis Kuurne - Brussel - Kuurne
8 18 BURGAUDEAU Mathieu Faun Drôme Classic
18 12 BUSATTO Francesco Faun Drôme Classic
9 26 ROMEO ABAD Ivan UAE Tour, General classification
120 3 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello UAE Tour, General classification
18 2 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello UAE Tour, Stage 7 : Al Ain - Jebel Hafeet
108 2 POLITT Nils Omloop Het Nieuwsblad
9 17 ZIMMERMANN Georg Faun Ardèche Classic
34 8 JEGAT Jordan Faun Ardèche Classic
8 17 JEGAT Jordan Tour des Alpes-Maritimes , General classification
5 17 JEGAT Jordan Classic Var
92 3 FISHER-BLACK Finn Tour of Oman, General classification
5 18 COVI Alessandro Clasica Jaén Paraíso Interior
9 12 ROMEO ABAD Ivan Clasica Jaén Paraíso Interior
25 1 FISHER-BLACK Finn Tour of Oman, Stage 2 : Muscat - Qurayyat
8 18 ROMEO ABAD Ivan Figueira Champions Classic
24 7 COVI Alessandro Vuelta a Murcia
20 1 GOVEKAR Matevz Tour of Antalya, Stage 2 : Demre - Antalya
32 5 BUSATTO Francesco Muscat Classic
80 1 FISHER-BLACK Finn Muscat Classic
62 6 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
110 2 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
12 14 BURGAUDEAU Mathieu Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
5 4 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Teulada - Vall d'Ebo
15 2 BUITRAGO SANCHEZ Santiago Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Teulada - Vall d'Ebo
30 9 ROMEO ABAD Ivan AlUla Tour , General classification
66 3 FISHER-BLACK Finn AlUla Tour , General classification
5 3 FISHER-BLACK Finn AlUla Tour , Stage 5 : AlUla - Harrat Uwayrid
5 17 HODEG CHAGUI Alvaro Jose Trofeo Palma
5 26 MIHKELS Madis Cadel Evans Great Ocean Road Race
30 11 MOLLEMA Bauke Cadel Evans Great Ocean Road Race
92 3 ZIMMERMANN Georg Cadel Evans Great Ocean Road Race
24 7 ROMEO ABAD Ivan Trofeo Serra de Tramuntana
24 7 MIHKELS Madis Surf Coast Classic
7 14 POLITT Nils Trofeo Calvia
8 13 ROMEO ABAD Ivan Trofeo Calvia
38 15 MOLLEMA Bauke Tour Down Under, General classification
54 12 ZIMMERMANN Georg Tour Down Under, General classification
110 6 ALAPHILIPPE Julian Tour Down Under, General classification