01 Verenigde StatenMCNULTY Brandon 897
02 BelgiëDE LIE Arnaud 654
03 FrankrijkVAUQUELIN Kévin 468
04 NederlandVAN DEN BERG Marijn 466
05 LetlandSKUJINS Toms 327
06 SpanjeARANBURU DEBA Alexander 283
07 BelgiëCAPIOT Amaury 269
08 BelgiëREX Laurenz 247
09 DenemarkenBJERG Mikkel Norsgaard 237
10 AustraliëGROVES Kaden 225
11 NederlandVAN DEN BROEK Frank 221
12 NoorwegenDVERSNES Fredrik 220
13 ZwitserlandVOISARD Yannis 211
14 SpanjeADRIA OLIVERAS Roger 200
15 DuitslandSCHACHMANN Maximilian 154
16 FrankrijkARMIRAIL Bruno 49
17 NederlandRONHAAR Pim 48
18 NederlandVAN DIJKE Mick 42
19 NederlandARTZ Huub 33
20 Verenigde StatenAUGUST Andrew 6
# Renner Wedstrijd
40 7 RONHAAR Pim Dwars door het Hageland
6 25 AUGUST Andrew Tour of Norway, General classification
33 11 ARTZ Huub Tour of Norway, General classification
8 13 RONHAAR Pim Antwerp Port Epic
# Renner Wedstrijd
50 1 MCNULTY Brandon National Championships United States (Charleston) I.T.T.
80 1 DE LIE Arnaud Circuit de Wallonie
130 1 DE LIE Arnaud Tro-Bro Léon
80 1 DE LIE Arnaud Famenne Ardenne Classic
150 1 VAN DEN BROEK Frank Presidential Tour of Turkey, General classification
45 1 MCNULTY Brandon Tour de Romandie, Stage 3 : Oron - Oron I.T.T.
25 1 VAN DEN BROEK Frank Presidential Tour of Turkey, Stage 6 : Kusadasi - Manisa
110 1 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, General classification
20 1 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, Stage 4 : Marolles-les-Braults - Le Mans
20 1 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, Stage 1 : Fontenay-le-Comte - Saint-Jean-de-Monts
130 1 MCNULTY Brandon GP Miguel Indurain
35 1 VAN DEN BERG Marijn Volta a Catalunya, Stage 4 : Sort - Lleida
80 1 REX Laurenz Le Samyn
30 1 MCNULTY Brandon UAE Tour, Stage 2 : Al Hudayriat - Al Hudayriat I.T.T.
25 1 CAPIOT Amaury Tour of Oman, Stage 4 : Izki - Yitti Hills
150 1 MCNULTY Brandon Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
20 1 VAUQUELIN Kévin Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 5 : Alès - Alès I.T.T.
25 1 MCNULTY Brandon Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Teulada - Vall d'Ebo
# Renner Wedstrijd
8 13 BOMBOI Davide Heistse Pijl
24 42 CALMEJANE Lilian Giro d’Italia, General classification

Punten

# Renner Wedstrijd
10 4 ADRIA OLIVERAS Roger Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
1 8 ADRIA OLIVERAS Roger Tour de Suisse, Stage 2 : Vaduz - Regensdorf
18 3 DE LIE Arnaud Tour de Suisse, Stage 2 : Vaduz - Regensdorf
8 28 ARMIRAIL Bruno Critérium du Dauphiné, General classification
18 12 REX Laurenz Dwars door het Hageland
40 7 RONHAAR Pim Dwars door het Hageland
40 3 ADRIA OLIVERAS Roger GP Kanton Aargau - Gippingen
1 8 ARMIRAIL Bruno Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
20 11 CAPIOT Amaury Brussels Cycling Classic
66 3 GROVES Kaden Brussels Cycling Classic
40 3 CAPIOT Amaury Heistse Pijl
12 15 DVERSNES Fredrik Circuit Franco-Belge
24 10 GROVES Kaden Circuit Franco-Belge
21 45 SCHACHMANN Maximilian Giro d’Italia, General classification
25 3 GROVES Kaden Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
38 10 VAN DEN BERG Marijn Boucles de la Mayenne, General classification
24 7 CAPIOT Amaury Rund um Köln
6 25 AUGUST Andrew Tour of Norway, General classification
33 11 ARTZ Huub Tour of Norway, General classification
25 3 GROVES Kaden Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
40 3 DE LIE Arnaud Ronde van Limburg
60 2 MCNULTY Brandon National Championships United States (Charleston) R.R.
5 4 CAPIOT Amaury 4 Jours de Dunkerque, Stage 6 : Loon-Plage - Dunkerque
8 13 RONHAAR Pim Antwerp Port Epic
36 4 DE LIE Arnaud Antwerp Port Epic
8 23 CAPIOT Amaury 4 Jours de Dunkerque, General classification
2 9 BJERG Mikkel Norsgaard Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
10 3 CAPIOT Amaury 4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : St-Laurent-Blangy - Bouchain
50 1 MCNULTY Brandon National Championships United States (Charleston) I.T.T.
40 2 GROVES Kaden Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare
5 4 CAPIOT Amaury 4 Jours de Dunkerque, Stage 1 : Dunkerque - Le Touquet
5 7 GROVES Kaden Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli
16 17 VAN DEN BROEK Frank Tour de Hongrie, General classification
38 10 VOISARD Yannis Tour de Hongrie, General classification
32 5 DVERSNES Fredrik Boucles de l'Aulne - Châteaulin
3 5 VAN DEN BROEK Frank Tour de Hongrie, Stage 5 : Siofok - Pecs
6 15 DVERSNES Fredrik Tour du Finistère
10 3 VOISARD Yannis Tour de Hongrie, Stage 4 : Budapest - Etyek
2 9 BJERG Mikkel Norsgaard Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T.
10 5 SCHACHMANN Maximilian Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T.
5 4 VOISARD Yannis Tour de Hongrie, Stage 3 : Kazincbarcika - Gyongyos-Kekesteto
9 12 CAPIOT Amaury Circuit de Wallonie
80 1 DE LIE Arnaud Circuit de Wallonie
40 2 GROVES Kaden Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora
32 5 REX Laurenz Elfstedenronde - Brugge
6 20 DVERSNES Fredrik Tro-Bro Léon
18 12 CAPIOT Amaury Tro-Bro Léon
130 1 DE LIE Arnaud Tro-Bro Léon
52 5 DVERSNES Fredrik GP du Morbihan
66 3 DE LIE Arnaud GP du Morbihan
40 2 SCHACHMANN Maximilian Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
11 20 VAN DEN BROEK Frank Eschborn - Frankfurt
70 5 ADRIA OLIVERAS Roger Eschborn - Frankfurt
108 2 ARANBURU DEBA Alexander Eschborn - Frankfurt
80 1 DE LIE Arnaud Famenne Ardenne Classic
18 21 VOISARD Yannis Tour de Romandie, General classification
5 5 ARANBURU DEBA Alexander Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
150 1 VAN DEN BROEK Frank Presidential Tour of Turkey, General classification
5 5 ARMIRAIL Bruno Tour de Romandie, Stage 3 : Oron - Oron I.T.T.
45 1 MCNULTY Brandon Tour de Romandie, Stage 3 : Oron - Oron I.T.T.
25 1 VAN DEN BROEK Frank Presidential Tour of Turkey, Stage 6 : Kusadasi - Manisa
2 7 ARANBURU DEBA Alexander Tour de Romandie, Stage 1 : Château d'Oex - Fribourg
38 14 ARANBURU DEBA Alexander Liège - Bastogne - Liège
10 26 ADRIA OLIVERAS Roger Flèche Wallonne
14 22 ARMIRAIL Bruno Flèche Wallonne
35 12 SKUJINS Toms Flèche Wallonne
132 2 VAUQUELIN Kévin Flèche Wallonne
27 14 ADRIA OLIVERAS Roger Amstel Gold Race
40 11 VAN DEN BERG Marijn Amstel Gold Race
50 5 VOISARD Yannis Giro d’Abruzzo, General classification
3 4 VOISARD Yannis Giro d’Abruzzo, Stage 3 : Pratola Peligna - Prati di Tivo
40 7 VAN DEN BERG Marijn Brabantse Pijl
3 4 VOISARD Yannis Giro d’Abruzzo, Stage 2 : Alanno - Magliano de Marsi
26 19 VAN DIJKE Mick Paris - Roubaix
18 20 ARMIRAIL Bruno Itzulia Basque Country, General classification
32 15 ARANBURU DEBA Alexander Itzulia Basque Country, General classification
40 13 SCHACHMANN Maximilian Itzulia Basque Country, General classification
77 8 VAUQUELIN Kévin Itzulia Basque Country, General classification
104 5 MCNULTY Brandon Itzulia Basque Country, General classification
2 7 MCNULTY Brandon Itzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - Eibar
4 5 ARANBURU DEBA Alexander Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
14 3 SCHACHMANN Maximilian Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
66 3 DVERSNES Fredrik Région Pays de la Loire Tour, General classification
110 1 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, General classification
20 1 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, Stage 4 : Marolles-les-Braults - Le Mans
10 2 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, Stage 3 : Segré-en-Anjou Bleu - Château-Gontier
10 16 BOMBOI Davide Scheldeprijs
1 8 VAUQUELIN Kévin Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
14 3 ARANBURU DEBA Alexander Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
4 5 ARANBURU DEBA Alexander Itzulia Basque Country, Stage 2 : Irun - Kanbo
20 1 VAN DEN BERG Marijn Région Pays de la Loire Tour, Stage 1 : Fontenay-le-Comte - Saint-Jean-de-Monts
1 8 SCHACHMANN Maximilian Itzulia Basque Country, Stage 1 : Irun - Irun I.T.T.
3 6 VAUQUELIN Kévin Itzulia Basque Country, Stage 1 : Irun - Irun I.T.T.
22 21 REX Laurenz Ronde van Vlaanderen
62 10 SKUJINS Toms Ronde van Vlaanderen
125 4 BJERG Mikkel Norsgaard Ronde van Vlaanderen
28 9 SCHACHMANN Maximilian GP Miguel Indurain
130 1 MCNULTY Brandon GP Miguel Indurain
16 9 VAN DEN BROEK Frank Volta Limburg Classic