01 SloveniëPOGACAR Tadej 1500
02 Nieuw-ZeelandPITHIE Laurence 532
03 Nieuw-ZeelandSTRONG Corbin 366
04 AustraliëHINDLEY Jai 344
05 BelgiëLECERF William Junior 200
06 NoorwegenTILLER Rasmus Fossum 179
07 ColombiaQUINTANA ROJAS Nairo Alexander 122
08 FrankrijkTHOMAS Benjamin 99
09 FrankrijkBARBIER Pierre 86
10 IerlandRAFFERTY Darren 85
11 DuitslandBRENNER Marco 73
12 AustraliëVINE Jay 71
13 Verenigd KoninkrijkCARTHY Hugh 50
14 SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor 45
15 FrankrijkSARREAU Marc 24
16 EritreaTESFATSION Natnael Ocbit 14
17 ItaliëCATTANEO Mattia 12
18 DuitslandUHLIG Henri 10
19 DuitslandSTEIMLE Jannik 0
20 ColombiaLOPEZ MORENO Miguel Angel 0
# Renner Wedstrijd
5 4 BARBIER Pierre Belgium Tour, Stage 2 : Merelbeke - Knokke Heist
70 5 BRENNER Marco Tour of Norway, General classification
3 5 BRENNER Marco Tour of Norway, Stage 2 : Odda - Gullingen
40 3 BARBIER Pierre Elfstedenronde - Brugge
30 9 ARRIETA LIZARRAGA Igor Vuelta a Asturias, General classification
10 3 UHLIG Henri Presidential Tour of Turkey, Stage 4 : Marmaris - Bodrum
5 16 ARRIETA LIZARRAGA Igor Giro della Romagna
10 16 ARRIETA LIZARRAGA Igor GP Miguel Indurain
5 16 BARBIER Pierre Classic Loire Atlantique
36 4 BARBIER Pierre GP Criquielion
14 21 TESFATSION Natnael Ocbit UAE Tour, General classification
30 9 CONTI Valerio Tour of Antalya, General classification
# Renner Wedstrijd
500 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, General classification
7 14 VAN TRICHT Stan Rund um Köln

Punten

# Renner Wedstrijd
5 4 BARBIER Pierre Belgium Tour, Stage 2 : Merelbeke - Knokke Heist
7 29 RAFFERTY Darren Critérium du Dauphiné, General classification
20 20 HINDLEY Jai Critérium du Dauphiné, General classification
58 4 TILLER Rasmus Fossum Dwars door het Hageland
9 17 TILLER Rasmus Fossum Brussels Cycling Classic
14 14 TILLER Rasmus Fossum Circuit Franco-Belge
70 19 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander Giro d’Italia, General classification
70 5 BRENNER Marco Tour of Norway, General classification
18 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa
3 5 BRENNER Marco Tour of Norway, Stage 2 : Odda - Gullingen
40 2 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
70 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 16 : Laas- Santa Cristina Val Gardena
40 2 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
70 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
40 2 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
3 8 PITHIE Laurence Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento
10 3 STRONG Corbin 4 Jours de Dunkerque, Stage 4 : Mazingarbe - Pont-à-Marcq
1 10 THOMAS Benjamin Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
15 4 PITHIE Laurence Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare
48 2 STRONG Corbin Tour du Finistère
70 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
70 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T.
70 1 THOMAS Benjamin Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca
40 3 BARBIER Pierre Elfstedenronde - Brugge
70 1 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
20 11 TILLER Rasmus Fossum Tro-Bro Léon
25 3 POGACAR Tadej Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
30 9 ARRIETA LIZARRAGA Igor Vuelta a Asturias, General classification
8 28 HINDLEY Jai Tour de Romandie, General classification
14 23 RAFFERTY Darren Tour de Romandie, General classification
10 3 UHLIG Henri Presidential Tour of Turkey, Stage 4 : Marmaris - Bodrum
5 16 ARRIETA LIZARRAGA Igor Giro della Romagna
280 1 POGACAR Tadej Liège - Bastogne - Liège
24 10 STRONG Corbin Brabantse Pijl
8 28 TILLER Rasmus Fossum Paris - Roubaix
90 7 PITHIE Laurence Paris - Roubaix
11 25 LECERF William Junior Itzulia Basque Country, General classification
45 12 HINDLEY Jai Itzulia Basque Country, General classification
22 2 VINE Jay Itzulia Basque Country, Stage 1 : Irun - Irun I.T.T.
16 24 TILLER Rasmus Fossum Ronde van Vlaanderen
10 16 ARRIETA LIZARRAGA Igor GP Miguel Indurain
10 26 PITHIE Laurence Gent - Wevelgem
13 23 TILLER Rasmus Fossum Gent - Wevelgem
19 17 STRONG Corbin Gent - Wevelgem
220 1 POGACAR Tadej Volta a Catalunya, General classification
35 1 POGACAR Tadej Volta a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - Barcelona
35 1 POGACAR Tadej Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
20 15 PITHIE Laurence Classic Brugge - De Panne
35 1 POGACAR Tadej Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
35 1 POGACAR Tadej Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases
22 2 POGACAR Tadej Volta a Catalunya, Stage 1 : Sant Feliu de Guixols - Sanf Feliu de Guixols
30 17 STRONG Corbin Milano - Sanremo
34 15 PITHIE Laurence Milano - Sanremo
145 3 POGACAR Tadej Milano - Sanremo
5 16 BARBIER Pierre Classic Loire Atlantique
162 3 HINDLEY Jai Tirreno - Adriatico, General classification
9 27 CATTANEO Mattia Paris - Nice, General classification
18 21 GUERREIRO Ruben Antonio Almeida Paris - Nice, General classification
18 3 HINDLEY Jai Tirreno - Adriatico, Stage 6 : Sassoferrato - Cagli
18 3 HINDLEY Jai Tirreno - Adriatico, Stage 5 : Torricella Sicura - Valle Castellana
1 8 PITHIE Laurence Paris - Nice, Stage 5 : Saint-Sauveur-de-Montagut - Sisteron
18 3 STRONG Corbin Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Arrone - Giulianova
28 2 PITHIE Laurence Paris - Nice, Stage 2 : Thoiry - Montargis
18 3 PITHIE Laurence Paris - Nice, Stage 1 : Les Mureaux - Les Mureaux
36 4 BARBIER Pierre GP Criquielion
220 1 POGACAR Tadej Strade Bianche
46 6 RAFFERTY Darren Trofeo Laigueglia
20 8 PITHIE Laurence Le Samyn
36 4 TILLER Rasmus Fossum Le Samyn
34 8 STRONG Corbin Faun Drôme Classic
8 17 RAFFERTY Darren O Gran Camiño, General classification
35 8 GUERREIRO Ruben Antonio Almeida O Gran Camiño, General classification
45 6 CARTHY Hugh O Gran Camiño, General classification
13 22 VINE Jay UAE Tour, General classification
14 21 TESFATSION Natnael Ocbit UAE Tour, General classification
5 3 CARTHY Hugh O Gran Camiño, Stage 4 : Punteareas - Tui
56 4 LECERF William Junior Tour du Rwanda, General classification
3 4 LECERF William Junior Tour du Rwanda, Stage 8 : Kigali - Kigali
10 2 RAFFERTY Darren O Gran Camiño, Stage 1 : A Coruña - A Coruña I.T.T.
10 2 LECERF William Junior Tour du Rwanda, Stage 5 : Musanze - Kinigi I.T.T.
18 2 VINE Jay UAE Tour, Stage 3 : Al Marjan - Jebel Jais
20 1 LECERF William Junior Tour du Rwanda, Stage 4 : Karongi - Rubavu
18 2 VINE Jay UAE Tour, Stage 2 : Al Hudayriat - Al Hudayriat I.T.T.
10 2 LECERF William Junior Tour du Rwanda, Stage 2 : Muhanga - Kibeho
3 5 CATTANEO Mattia Volta ao Algarve, Stage 4 : Albufeira - Albufeira I.T.T.
9 16 BYSTRØM Sven Erik Tour de la Provence , General classification
30 9 CONTI Valerio Tour of Antalya, General classification
28 9 GUERREIRO Ruben Antonio Almeida Figueira Champions Classic
30 3 PITHIE Laurence National Championships New Zealand (Timaru) R.R.
36 2 STRONG Corbin National Championships New Zealand (Timaru) R.R.
15 3 PITHIE Laurence National Championships New Zealand (Timaru) I.T.T.
70 5 HINDLEY Jai Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
3 5 HINDLEY Jai Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 4 : Teulada - Vall d'Ebo
80 2 LECERF William Junior AlUla Tour , General classification
10 2 LECERF William Junior AlUla Tour , Stage 5 : AlUla - Harrat Uwayrid
5 3 TILLER Rasmus Fossum Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 3 : Bessèges - Bessèges
78 4 STRONG Corbin Cadel Evans Great Ocean Road Race
180 1 PITHIE Laurence Cadel Evans Great Ocean Road Race
28 6 THOMAS Benjamin Trofeo Pollença - Port d'Andratx