01 DenemarkenPEDERSEN Mads 972
02 AustraliëO'CONNOR Ben Alexander 826
03 NederlandGROENEWEGEN Dylan 474
04 FrankrijkVENTURINI Clément 344
05 AustraliëHOWSON Damien 178
06 FrankrijkBERTHET Clément 174
07 ItaliëROTA Lorenzo 173
08 BelgiëLAMPAERT Yves 141
09 FrankrijkDUJARDIN Sandy 129
10 ItaliëCONTI Valerio 110
11 FrankrijkPRODHOMME Nicolas 109
12 FrankrijkTURGIS Anthony 68
13 ItaliëCARBONI Giovanni 66
14 AustraliëEWAN Caleb 64
15 FrankrijkLATOUR Pierre-Roger 51
16 FrankrijkFERRON Valentin 36
17 Verenigde StatenSTITES Tyler 30
18 AustraliëHAMILTON Lucas 26
19 AustraliëBERWICK Sebastian 25
20 PolenBUDZINSKI Marcin 25
# Renner Wedstrijd
66 3 CONTI Valerio Tour of Hellas, General classification
5 3 CONTI Valerio Tour of Hellas, Stage 3 : Karditsa - Karpenisi
30 2 STITES Tyler National Championships United States (Charleston) I.T.T.
18 16 CONTI Valerio Presidential Tour of Turkey, General classification
25 13 BUDZINSKI Marcin Presidential Tour of Turkey, General classification
36 4 CARBONI Giovanni Giro della Romagna
21 11 CONTI Valerio Giro d’Abruzzo, General classification
30 9 CARBONI Giovanni Giro d’Abruzzo, General classification
20 1 ROSLI Muhammad Nur Aiman Tour of Thailand, Stage 2 : Sukhothai - Sukhothai
7 3 ROSLI Muhammad Nur Aiman National Championships Malaysia (Kuala Kubu Bharu) R.R.
10 2 MADAN Ahmed National Championships Bahrain () R.R.
7 1 ROSLI Muhammad Nur Aiman National Championships Malaysia (Kuala Kubu Bharu) I.T.T.
4 2 MADAN Ahmed National Championships Bahrain () I.T.T.
# Renner Wedstrijd
25 1 GROENEWEGEN Dylan Tour of Slovenia, Stage 1 : Murska Sobota - Ormoz
45 1 LAMPAERT Yves Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
45 1 PEDERSEN Mads Critérium du Dauphiné, Stage 1 : Saint-Pourçain-sur-Sioule - Saint-Pourçain-sur-Sioule
80 1 GROENEWEGEN Dylan Ronde van Limburg
20 1 ROSLI Muhammad Nur Aiman Tour of Thailand, Stage 2 : Sukhothai - Sukhothai
220 1 PEDERSEN Mads Gent - Wevelgem
7 1 ROSLI Muhammad Nur Aiman National Championships Malaysia (Kuala Kubu Bharu) I.T.T.
20 1 LATOUR Pierre-Roger Tour du Rwanda, Stage 5 : Musanze - Kinigi I.T.T.
30 1 O'CONNOR Ben Alexander UAE Tour, Stage 3 : Al Marjan - Jebel Jais
110 1 PEDERSEN Mads Tour de la Provence , General classification
20 1 PEDERSEN Mads Tour de la Provence , Stage 2 : Forcalquier - Manosque
80 1 O'CONNOR Ben Alexander Vuelta a Murcia
25 1 EWAN Caleb Tour of Oman, Stage 1 : Al Rustaq Fort - Muscat
20 1 PEDERSEN Mads Tour de la Provence , Stage 1 : Aix-en-Provence - Martigues
20 1 PEDERSEN Mads Tour de la Provence , Prologue : Marseille I.T.T.
110 1 PEDERSEN Mads Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
20 1 PEDERSEN Mads Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 3 : Bessèges - Bessèges
80 1 GROENEWEGEN Dylan GP Valencia
# Renner Wedstrijd
34 8 ANIOLKOWSKI Stanislaw Dwars door het Hageland
7 6 ANIOLKOWSKI Stanislaw Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
10 5 ANIOLKOWSKI Stanislaw Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
40 2 ANIOLKOWSKI Stanislaw Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento
2 9 ANIOLKOWSKI Stanislaw Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare
40 3 MOLARD Rudy Tour du Finistère
3 8 ANIOLKOWSKI Stanislaw Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
20 11 FERRON Valentin GP du Morbihan
16 21 URAN URAN Rigoberto Itzulia Basque Country, General classification

Punten

# Renner Wedstrijd
25 1 GROENEWEGEN Dylan Tour of Slovenia, Stage 1 : Murska Sobota - Ormoz
45 1 LAMPAERT Yves Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
9 27 PRODHOMME Nicolas Critérium du Dauphiné, General classification
10 11 ROTA Lorenzo GP Kanton Aargau - Gippingen
10 4 VENTURINI Clément Critérium du Dauphiné, Stage 1 : Saint-Pourçain-sur-Sioule - Saint-Pourçain-sur-Sioule
45 1 PEDERSEN Mads Critérium du Dauphiné, Stage 1 : Saint-Pourçain-sur-Sioule - Saint-Pourçain-sur-Sioule
8 18 LAMPAERT Yves Brussels Cycling Classic
8 18 ROTA Lorenzo Circuit Franco-Belge
9 12 PRODHOMME Nicolas Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
48 2 BERTHET Clément Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
265 4 O'CONNOR Ben Alexander Giro d’Italia, General classification
2 9 EWAN Caleb Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
14 18 VENTURINI Clément Boucles de la Mayenne, General classification
3 8 O'CONNOR Ben Alexander Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa
3 8 EWAN Caleb Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
80 1 GROENEWEGEN Dylan Ronde van Limburg
28 6 DUJARDIN Sandy Antwerp Port Epic
3 8 O'CONNOR Ben Alexander Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
29 12 TURGIS Anthony 4 Jours de Dunkerque, General classification
25 10 BERWICK Sebastian Tour of Hellas, General classification
66 3 CONTI Valerio Tour of Hellas, General classification
40 3 GROENEWEGEN Dylan Veenendaal - Veenendaal Classic
5 7 O'CONNOR Ben Alexander Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
5 3 CONTI Valerio Tour of Hellas, Stage 3 : Karditsa - Karpenisi
30 2 STITES Tyler National Championships United States (Charleston) I.T.T.
50 8 HOWSON Damien Tour de Hongrie, General classification
36 4 FERRON Valentin Boucles de l'Aulne - Châteaulin
15 2 HOWSON Damien Tour de Hongrie, Stage 5 : Siofok - Pecs
24 7 VENTURINI Clément Tour du Finistère
25 3 O'CONNOR Ben Alexander Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
15 2 GROENEWEGEN Dylan Tour de Hongrie, Stage 2 : Tokaj - Kazincbarcika
7 6 EWAN Caleb Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca
78 2 VENTURINI Clément Tro-Bro Léon
14 14 ROTA Lorenzo GP du Morbihan
58 4 VENTURINI Clément GP du Morbihan
20 8 ROTA Lorenzo Famenne Ardenne Classic
11 25 BERTHET Clément Tour de Romandie, General classification
16 22 PRODHOMME Nicolas Tour de Romandie, General classification
23 19 HOWSON Damien Tour de Romandie, General classification
2 7 VENTURINI Clément Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
18 16 CONTI Valerio Presidential Tour of Turkey, General classification
25 13 BUDZINSKI Marcin Presidential Tour of Turkey, General classification
1 8 VENTURINI Clément Tour de Romandie, Stage 1 : Château d'Oex - Fribourg
36 4 CARBONI Giovanni Giro della Romagna
110 2 O'CONNOR Ben Alexander Tour of the Alps, General classification
10 3 O'CONNOR Ben Alexander Tour of the Alps, Stage 4 : Leifers - Borgo Valsugana
7 29 HOWSON Damien Flèche Wallonne
5 4 O'CONNOR Ben Alexander Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
17 19 ROTA Lorenzo Amstel Gold Race
28 6 PRODHOMME Nicolas Tour du Doubs
48 2 BERTHET Clément Tour du Doubs
7 14 PRODHOMME Nicolas Tour du Jura
24 7 BERTHET Clément Tour du Jura
21 11 CONTI Valerio Giro d’Abruzzo, General classification
30 9 CARBONI Giovanni Giro d’Abruzzo, General classification
20 8 BERTHET Clément Classic Grand Besançon Doubs
10 16 TURGIS Anthony Brabantse Pijl
145 3 PEDERSEN Mads Paris - Roubaix
1 8 HOWSON Damien Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
50 5 VENTURINI Clément Région Pays de la Loire Tour, General classification
5 3 VENTURINI Clément Région Pays de la Loire Tour, Stage 4 : Marolles-les-Braults - Le Mans
2 7 ROTA Lorenzo Itzulia Basque Country, Stage 4 : Etxarri Aranatz - Legutio
66 3 GROENEWEGEN Dylan Scheldeprijs
20 1 ROSLI Muhammad Nur Aiman Tour of Thailand, Stage 2 : Sukhothai - Sukhothai
20 22 PEDERSEN Mads Ronde van Vlaanderen
28 18 LAMPAERT Yves Ronde van Vlaanderen
5 19 VENTURINI Clément Route Adélie de Vitré
48 2 DUJARDIN Sandy Route Adélie de Vitré
10 21 DUJARDIN Sandy Dwars door Vlaanderen
48 2 VENTURINI Clément Paris - Camembert
32 5 VENTURINI Clément La Roue Tourangelle
12 24 DUJARDIN Sandy Gent - Wevelgem
52 9 GROENEWEGEN Dylan Gent - Wevelgem
220 1 PEDERSEN Mads Gent - Wevelgem
8 28 PRODHOMME Nicolas Volta a Catalunya, General classification
23 18 BERTHET Clément Volta a Catalunya, General classification
6 19 HAMILTON Lucas Settimana Coppi e Bartali, General classification
8 28 LAMPAERT Yves E3 Saxo Classic
40 11 PEDERSEN Mads E3 Saxo Classic
7 24 GROENEWEGEN Dylan Classic Brugge - De Panne
125 4 PEDERSEN Mads Milano - Sanremo
5 18 VENTURINI Clément Classic Loire Atlantique
9 17 LAMPAERT Yves Bredene Koksijde Classic
16 13 TURGIS Anthony Bredene Koksijde Classic
78 2 GROENEWEGEN Dylan Bredene Koksijde Classic
8 18 TURGIS Anthony GP de Denain - Porte du Hainaut
9 17 LAMPAERT Yves GP de Denain - Porte du Hainaut
7 3 ROSLI Muhammad Nur Aiman National Championships Malaysia (Kuala Kubu Bharu) R.R.
11 25 ROTA Lorenzo Tirreno - Adriatico, General classification
120 5 O'CONNOR Ben Alexander Tirreno - Adriatico, General classification
5 5 ANIOLKOWSKI Stanislaw Tirreno - Adriatico, Stage 7 : San Benedetto del Tronto - San Benedetto del Tronto
10 2 MADAN Ahmed National Championships Bahrain () R.R.
3 6 O'CONNOR Ben Alexander Tirreno - Adriatico, Stage 6 : Sassoferrato - Cagli
7 1 ROSLI Muhammad Nur Aiman National Championships Malaysia (Kuala Kubu Bharu) I.T.T.
4 2 MADAN Ahmed National Championships Bahrain () I.T.T.
10 4 O'CONNOR Ben Alexander Tirreno - Adriatico, Stage 5 : Torricella Sicura - Valle Castellana
28 2 PEDERSEN Mads Paris - Nice, Stage 5 : Saint-Sauveur-de-Montagut - Sisteron
1 8 PEDERSEN Mads Paris - Nice, Stage 2 : Thoiry - Montargis
18 3 GROENEWEGEN Dylan Paris - Nice, Stage 2 : Thoiry - Montargis