01 ZwitserlandHIRSCHI Marc 688
02 Verenigd KoninkrijkPIDCOCK Thomas 670
03 Verenigd KoninkrijkONLEY Oscar 277
04 SpanjeSANCHEZ MAYO Pelayo 275
05 Verenigde StatenSHEEHAN Riley 248
06 BelgiëMENTEN Milan 173
07 Verenigd KoninkrijkNERURKAR Lukas 158
08 Verenigd KoninkrijkHAYTER Ethan 117
09 ColombiaRESTREPO VALENCIA Jhonatan 106
10 Verenigd KoninkrijkWRIGHT Fred 105
11 VenezuelaAULAR SANABRIA Orluis Alberto 101
12 FrankrijkRENARD Alexis 66
13 BelgiëBONNEU Kamiel 62
14 DenemarkenPEDERSEN Casper Phillip 42
15 Verenigd KoninkrijkDONOVAN Mark 37
16 ItaliëPERSICO Davide 13
17 IerlandDUNBAR Eddie 0
18 AustraliëDINHAM Matthew 0
19 Verenigd KoninkrijkSTEWART Mark 0
20 BelgiëVANGHELUWE Warre 0
IN UIT Datum
BelgiëVANGHELUWE Warre BelgiëWARLOP Jordi 18 mei
Hup Kut!
ColombiaRESTREPO VALENCIA Jhonatan ZwitserlandCHRISTEN Fabio 14 feb.
Hup Kut!
ItaliëPERSICO Davide DuitslandTEUTENBERG Tim Torn 07 feb.
Sorry Davide, welkom terug
DuitslandTEUTENBERG Tim Torn ItaliëPERSICO Davide 28 jan.
Hup Kut! Op naar het echte team
# Renner Wedstrijd
66 3 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, General classification
10 2 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 6 : Musanze - Mount Kigali
10 2 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 4 : Karongi - Rubavu
20 1 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 3 : Huye - Rusizi
# Renner Wedstrijd
70 1 SANCHEZ MAYO Pelayo Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme
220 1 PIDCOCK Thomas Amstel Gold Race
130 1 HIRSCHI Marc Faun Drôme Classic
20 1 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 3 : Huye - Rusizi
80 1 SANCHEZ MAYO Pelayo Trofeo Pollença - Port d'Andratx
45 1 ONLEY Oscar Tour Down Under, Stage 5 : Christies Beach - Willunga Hill
# Renner Wedstrijd
28 6 CHRISTEN Fabio GP Kanton Aargau - Gippingen
20 11 CHRISTEN Fabio Circuit Franco-Belge
12 10 CHRISTEN Fabio Rund um Köln
14 14 CHRISTEN Fabio Nokere Koerse
6 15 CHRISTEN Fabio Le Samyn
10 2 PERSICO Davide Tour Colombia, Stage 1 : Paipa - Duitama

Punten

# Renner Wedstrijd
2 7 PIDCOCK Thomas Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
3 6 ONLEY Oscar Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
3 6 ONLEY Oscar Tour de Suisse, Stage 4 : Rüschlikon - San Gottardo
2 7 PIDCOCK Thomas Tour de Suisse, Stage 2 : Vaduz - Regensdorf
18 3 HAYTER Ethan Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
18 3 NERURKAR Lukas Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
2 7 NERURKAR Lukas Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Gannat - Col de la Loge
1 8 WRIGHT Fred Critérium du Dauphiné, Stage 1 : Saint-Pourçain-sur-Sioule - Saint-Pourçain-sur-Sioule
66 3 HIRSCHI Marc Circuit Franco-Belge
16 9 NERURKAR Lukas Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
16 4 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Pan-American Championships (Sao Jose dos Campos) R.R.
26 40 SANCHEZ MAYO Pelayo Giro d’Italia, General classification
62 6 HIRSCHI Marc Boucles de la Mayenne, General classification
44 9 BONNEU Kamiel Tour of Norway, General classification
56 7 HAYTER Ethan Tour of Norway, General classification
15 2 HIRSCHI Marc Boucles de la Mayenne, Stage 2 : Le Ham - Villaines-la-Juhel
40 2 SANCHEZ MAYO Pelayo Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada
3 5 MENTEN Milan Boucles de la Mayenne, Stage 1 : Saint-Berthevin - Ernée
15 2 HAYTER Ethan Tour of Norway, Stage 2 : Odda - Gullingen
10 3 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Pan-American Championships (Sao Jose dos Campos) I.T.T.
33 11 MENTEN Milan 4 Jours de Dunkerque, General classification
3 5 MENTEN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 1 : Dunkerque - Le Touquet
18 16 BONNEU Kamiel Tour de Hongrie, General classification
70 5 HIRSCHI Marc Tour de Hongrie, General classification
10 11 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Tour du Finistère
15 2 HIRSCHI Marc Tour de Hongrie, Stage 4 : Budapest - Etyek
5 19 MENTEN Milan Circuit de Wallonie
8 13 PERSICO Davide Circuit de Wallonie
70 1 SANCHEZ MAYO Pelayo Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme
58 4 SHEEHAN Riley Tro-Bro Léon
10 16 AULAR SANABRIA Orluis Alberto GP du Morbihan
40 9 HIRSCHI Marc Eschborn - Frankfurt
78 4 NERURKAR Lukas Eschborn - Frankfurt
92 3 SHEEHAN Riley Eschborn - Frankfurt
36 4 SHEEHAN Riley Famenne Ardenne Classic
35 8 SANCHEZ MAYO Pelayo Vuelta a Asturias, General classification
1 8 MENTEN Milan Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
14 18 DONOVAN Mark Presidential Tour of Turkey, General classification
10 4 MENTEN Milan Tour de Romandie, Stage 1 : Château d'Oex - Fribourg
30 17 HIRSCHI Marc Liège - Bastogne - Liège
62 10 PIDCOCK Thomas Liège - Bastogne - Liège
132 2 HIRSCHI Marc Amstel Gold Race
220 1 PIDCOCK Thomas Amstel Gold Race
30 17 PIDCOCK Thomas Paris - Roubaix
46 12 WRIGHT Fred Paris - Roubaix
20 19 ONLEY Oscar Itzulia Basque Country, General classification
23 18 HAYTER Ethan Itzulia Basque Country, General classification
4 5 ONLEY Oscar Itzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - Eibar
22 2 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
3 6 HAYTER Ethan Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
3 4 NERURKAR Lukas Région Pays de la Loire Tour, Stage 2 : Châteaubriant - Saumur
42 13 SHEEHAN Riley Ronde van Vlaanderen
8 18 DONOVAN Mark GP Miguel Indurain
66 3 ONLEY Oscar GP Miguel Indurain
10 11 MENTEN Milan Volta Limburg Classic
6 25 SHEEHAN Riley Dwars door Vlaanderen
9 22 WRIGHT Fred Dwars door Vlaanderen
8 28 RENARD Alexis Gent - Wevelgem
15 21 WRIGHT Fred Gent - Wevelgem
10 2 NERURKAR Lukas Settimana Coppi e Bartali, Stage 5 : Forli - Forli
14 22 SHEEHAN Riley E3 Saxo Classic
16 20 WRIGHT Fred E3 Saxo Classic
3 4 NERURKAR Lukas Settimana Coppi e Bartali, Stage 4 : Brisighella - Brisighella
8 4 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Volta a Catalunya, Stage 5 : Altafula - Viladecans
2 7 HAYTER Ethan Volta a Catalunya, Stage 4 : Sort - Lleida
5 27 PERSICO Davide Classic Brugge - De Panne
24 13 MENTEN Milan Classic Brugge - De Panne
48 2 RENARD Alexis Cholet Agglo Tour
6 30 WRIGHT Fred Milano - Sanremo
42 13 PEDERSEN Casper Phillip Milano - Sanremo
54 11 PIDCOCK Thomas Milano - Sanremo
34 8 MENTEN Milan Nokere Koerse
66 3 HIRSCHI Marc Milano - Torino
80 9 PIDCOCK Thomas Tirreno - Adriatico, General classification
5 5 PIDCOCK Thomas Tirreno - Adriatico, Stage 6 : Sassoferrato - Cagli
1 8 PIDCOCK Thomas Tirreno - Adriatico, Stage 5 : Torricella Sicura - Valle Castellana
32 5 MENTEN Milan GP Criquielion
96 4 PIDCOCK Thomas Strade Bianche
16 13 HIRSCHI Marc Trofeo Laigueglia
8 13 MENTEN Milan Le Samyn
130 1 HIRSCHI Marc Faun Drôme Classic
66 3 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, General classification
46 8 PIDCOCK Thomas Omloop Het Nieuwsblad
10 2 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 6 : Musanze - Mount Kigali
10 2 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 4 : Karongi - Rubavu
20 1 RESTREPO VALENCIA Jhonatan Tour du Rwanda, Stage 3 : Huye - Rusizi
62 6 PIDCOCK Thomas Volta ao Algarve, General classification
10 3 PIDCOCK Thomas Volta ao Algarve, Stage 5 : Faro - Alto do Malhao
5 17 DONOVAN Mark Clasica Jaén Paraíso Interior
24 10 SANCHEZ MAYO Pelayo Figueira Champions Classic
46 6 HIRSCHI Marc Figueira Champions Classic
10 11 DONOVAN Mark Vuelta a Murcia
5 4 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 5 : Betera - Valencia
12 14 WRIGHT Fred AlUla Tour , General classification
10 2 MENTEN Milan Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 3 : Bessèges - Bessèges
5 19 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Trofeo Palma
5 18 AULAR SANABRIA Orluis Alberto Trofeo Pollença - Port d'Andratx
80 1 SANCHEZ MAYO Pelayo Trofeo Pollença - Port d'Andratx
28 6 NERURKAR Lukas Trofeo Serra de Tramuntana