01 Verenigde StatenJORGENSON Matteo 867
02 ColombiaBERNAL GOMEZ Egan Arley 557
03 EritreaGIRMAY HAILU Biniam 546
04 FrankrijkPARET-PEINTRE Valentin 385
05 BelgiëBERCKMOES Jenno 317
06 BelgiëBIERMANS Jenthe 311
07 NederlandVAN UDEN Casper 293
08 BelgiëFRETIN Milan 214
09 PortugalALMEIDA Joao Pedro Gonçalves 193
10 BelgiëHERMANS Quinten 188
11 ItaliëDAINESE Alberto 178
12 ColombiaHIGUITA GARCIA Sergio Andres 134
13 SpanjeVERONA QUINTANILLA Carlos 102
14 ZwitserlandBISSEGGER Stefan 98
15 ItaliëCONSONNI Simone 98
16 NoorwegenFOSS Tobias Svendsen 91
17 ItaliëBATTISTELLA Samuele 91
18 SpanjeRODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 62
19 Verenigd KoninkrijkVERNON Ethan 36
20 NoorwegenLEKNESSUND Andreas 21
# Renner Wedstrijd
12 15 BERCKMOES Jenno Dwars door het Hageland
28 9 FRETIN Milan Brussels Cycling Classic
36 4 FRETIN Milan Heistse Pijl
58 4 BERCKMOES Jenno Circuit Franco-Belge
62 6 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour of Norway, General classification
62 6 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, General classification
92 3 BERCKMOES Jenno 4 Jours de Dunkerque, General classification
10 3 BERCKMOES Jenno 4 Jours de Dunkerque, Stage 5 : Arques - Cassel
5 4 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 4 : Mazingarbe - Pont-à-Marcq
15 2 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : St-Laurent-Blangy - Bouchain
25 1 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 1 : Dunkerque - Le Touquet
10 21 HAGEN Carl Fredrik Tour de Hongrie, General classification
32 5 FRETIN Milan Circuit de Wallonie
28 2 CONSONNI Simone Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
12 15 BERCKMOES Jenno Brabantse Pijl
8 23 BERCKMOES Jenno Dwars door Vlaanderen
50 5 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, General classification
20 1 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, Stage 5 : Forli - Forli
10 2 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, Stage 4 : Brisighella - Brisighella
5 3 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, Stage 3 : Riccione - Riccione
70 5 CONSONNI Simone Classic Brugge - De Panne
5 3 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, Stage 1 : Pesaro - Pesaro
7 4 FRETIN Milan UAE Tour, Stage 6 : Abu Dhabi - Abu Dhabi
4 5 FRETIN Milan UAE Tour, Stage 5 : Al Aqah - Umm al Quwain
29 12 BERCKMOES Jenno Tour of Oman, General classification
6 15 BERCKMOES Jenno Muscat Classic
# Renner Wedstrijd
20 1 VAN UDEN Casper ZLM Tour, Stage 4 : Roosendaal - Roosendaal
20 1 VAN UDEN Casper ZLM Tour, Stage 2 : Middelburg - Wissenkerke
130 1 GIRMAY HAILU Biniam Circuit Franco-Belge
80 1 VAN UDEN Casper Rund um Köln
25 1 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 1 : Dunkerque - Le Touquet
70 1 PARET-PEINTRE Valentin Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
25 1 FOSS Tobias Svendsen Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
20 1 DAINESE Alberto Région Pays de la Loire Tour, Stage 3 : Segré-en-Anjou Bleu - Château-Gontier
35 1 HERMANS Quinten Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
80 1 BIERMANS Jenthe Route Adélie de Vitré
180 1 JORGENSON Matteo Dwars door Vlaanderen
20 1 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, Stage 5 : Forli - Forli
260 1 JORGENSON Matteo Paris - Nice, General classification
20 1 VERNON Ethan Tour des Alpes-Maritimes , Stage 1 : Levens - Antibes
20 1 VAN UDEN Casper AlUla Tour , Stage 1 : Al Manshiyah - Al Manshiyah
80 1 GIRMAY HAILU Biniam Surf Coast Classic
# Renner Wedstrijd
25 1 VANGHELUWE Warre 4 Jours de Dunkerque, Stage 4 : Mazingarbe - Pont-à-Marcq
28 6 VANGHELUWE Warre Elfstedenronde - Brugge
5 3 CASTRILLO ZAPATER Pablo O Gran Camiño, Stage 1 : A Coruña - A Coruña I.T.T.
8 13 CASTRILLO ZAPATER Pablo Clasica Jaén Paraíso Interior
10 16 CASTRILLO ZAPATER Pablo Figueira Champions Classic

Punten

# Renner Wedstrijd
15 2 DAINESE Alberto Tour of Slovenia, Stage 2 : Zalec - Rogaska Slatina
1 8 HIGUITA GARCIA Sergio Andres Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
18 3 BERNAL GOMEZ Egan Arley Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
28 2 ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
5 5 BERNAL GOMEZ Egan Arley Tour de Suisse, Stage 4 : Rüschlikon - San Gottardo
10 4 ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves Tour de Suisse, Stage 4 : Rüschlikon - San Gottardo
3 4 VAN UDEN Casper ZLM Tour, Stage 5 : Oosterhout - Oosterhout
25 10 VAN UDEN Casper ZLM Tour, General classification
10 4 ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
28 2 BISSEGGER Stefan Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
195 2 JORGENSON Matteo Critérium du Dauphiné, General classification
28 2 JORGENSON Matteo Critérium du Dauphiné, Stage 8 : Thônes - Plateau des Glières
20 1 VAN UDEN Casper ZLM Tour, Stage 4 : Roosendaal - Roosendaal
12 15 BERCKMOES Jenno Dwars door het Hageland
14 14 BIERMANS Jenthe Dwars door het Hageland
46 6 HERMANS Quinten Dwars door het Hageland
28 2 JORGENSON Matteo Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Albertville - Samoëns 1600
3 4 VAN UDEN Casper ZLM Tour, Stage 3 : Schijndel - Buchten
20 8 HIGUITA GARCIA Sergio Andres GP Kanton Aargau - Gippingen
5 5 JORGENSON Matteo Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Hauterives - Le Collet d'Allevard
20 1 VAN UDEN Casper ZLM Tour, Stage 2 : Middelburg - Wissenkerke
10 4 JORGENSON Matteo Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
18 3 JORGENSON Matteo Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Gannat - Col de la Loge
18 12 VAN UDEN Casper Brussels Cycling Classic
28 9 FRETIN Milan Brussels Cycling Classic
78 2 GIRMAY HAILU Biniam Brussels Cycling Classic
36 4 FRETIN Milan Heistse Pijl
48 2 VAN UDEN Casper Heistse Pijl
58 4 BERCKMOES Jenno Circuit Franco-Belge
130 1 GIRMAY HAILU Biniam Circuit Franco-Belge
84 16 PARET-PEINTRE Valentin Giro d’Italia, General classification
5 7 DAINESE Alberto Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
48 2 GIRMAY HAILU Biniam Rund um Köln
80 1 VAN UDEN Casper Rund um Köln
62 6 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar Tour of Norway, General classification
40 2 PARET-PEINTRE Valentin Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa
1 10 HERMANS Quinten Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada
15 4 DAINESE Alberto Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
1 10 PARET-PEINTRE Valentin Giro d’Italia, Stage 16 : Laas- Santa Cristina Val Gardena
16 9 GIRMAY HAILU Biniam Antwerp Port Epic
20 15 VAN UDEN Casper 4 Jours de Dunkerque, General classification
62 6 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, General classification
92 3 BERCKMOES Jenno 4 Jours de Dunkerque, General classification
3 8 FOSS Tobias Svendsen Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
10 3 BERCKMOES Jenno 4 Jours de Dunkerque, Stage 5 : Arques - Cassel
1 10 DAINESE Alberto Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento
5 4 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 4 : Mazingarbe - Pont-à-Marcq
25 3 HERMANS Quinten Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
15 2 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 3 : St-Laurent-Blangy - Bouchain
25 1 FRETIN Milan 4 Jours de Dunkerque, Stage 1 : Dunkerque - Le Touquet
70 1 PARET-PEINTRE Valentin Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
15 4 DAINESE Alberto Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli
10 21 HAGEN Carl Fredrik Tour de Hongrie, General classification
32 5 FRETIN Milan Circuit de Wallonie
5 7 HERMANS Quinten Giro d’Italia, Stage 6 : Viareggio - Rapolano Terme
1 10 DAINESE Alberto Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
5 7 VERNON Ethan Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
15 4 BIERMANS Jenthe Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
25 3 GIRMAY HAILU Biniam Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
7 6 HERMANS Quinten Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
5 26 HIGUITA GARCIA Sergio Andres Eschborn - Frankfurt
70 10 BERNAL GOMEZ Egan Arley Tour de Romandie, General classification
28 2 CONSONNI Simone Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
3 6 BERNAL GOMEZ Egan Arley Tour de Romandie, Stage 4 : Saillon - Leysin
7 29 ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves Liège - Bastogne - Liège
22 21 BERNAL GOMEZ Egan Arley Liège - Bastogne - Liège
14 18 HIGUITA GARCIA Sergio Andres Tour of the Alps, General classification
16 17 VERONA QUINTANILLA Carlos Tour of the Alps, General classification
78 4 PARET-PEINTRE Valentin Tour of the Alps, General classification
10 3 PARET-PEINTRE Valentin Tour of the Alps, Stage 5 : Levico Terme - Levico Terme
3 5 PARET-PEINTRE Valentin Tour of the Alps, Stage 4 : Leifers - Borgo Valsugana
17 19 HERMANS Quinten Flèche Wallonne
10 3 FOSS Tobias Svendsen Tour of the Alps, Stage 3 : Schwaz - Schwaz
25 1 FOSS Tobias Svendsen Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
10 26 LEKNESSUND Andreas Amstel Gold Race
12 15 BERCKMOES Jenno Brabantse Pijl
46 6 HERMANS Quinten Brabantse Pijl
12 26 BISSEGGER Stefan Paris - Roubaix
18 23 BIERMANS Jenthe Paris - Roubaix
30 9 DAINESE Alberto Région Pays de la Loire Tour, General classification
20 1 DAINESE Alberto Région Pays de la Loire Tour, Stage 3 : Segré-en-Anjou Bleu - Château-Gontier
8 18 VAN UDEN Casper Scheldeprijs
35 1 HERMANS Quinten Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
22 2 BATTISTELLA Samuele Itzulia Basque Country, Stage 2 : Irun - Kanbo
46 6 BATTISTELLA Samuele GP Miguel Indurain
80 1 BIERMANS Jenthe Route Adélie de Vitré
8 23 BERCKMOES Jenno Dwars door Vlaanderen
180 1 JORGENSON Matteo Dwars door Vlaanderen
40 3 BIERMANS Jenthe La Roue Tourangelle
35 12 BISSEGGER Stefan Gent - Wevelgem
66 7 GIRMAY HAILU Biniam Gent - Wevelgem
6 30 CASTRILLO ZAPATER Pablo Volta a Catalunya, General classification
7 29 PARET-PEINTRE Valentin Volta a Catalunya, General classification
11 25 LEKNESSUND Andreas Volta a Catalunya, General classification
26 17 VERONA QUINTANILLA Carlos Volta a Catalunya, General classification
68 9 ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves Volta a Catalunya, General classification
140 3 BERNAL GOMEZ Egan Arley Volta a Catalunya, General classification
3 6 HIGUITA GARCIA Sergio Andres Volta a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - Barcelona
50 5 BERCKMOES Jenno Settimana Coppi e Bartali, General classification