01 FrankrijkLAPEIRA Paul 375
02 ColombiaRUBIO REYES Einer Augusto 336
03 NederlandLEMMEN Bart 318
04 SloveniëMOHORIC Matej 283
05 BelgiëVERMEERSCH Gianni 282
06 CanadaGEE Derek 265
07 ItaliëZANA Filippo 238
08 AustraliëWELSFORD Samuel 224
09 NederlandDE KLEIJN Arvid 165
10 ItaliëGANNA Filippo 138
11 Verenigd KoninkrijkCARR Simon 126
12 BelgiëKIELICH Timo 117
13 NederlandVAN DIJKE Tim 102
14 ItaliëVERGALLITO Luca 93
15 Verenigde StatenPOWLESS Neilson 86
16 NederlandBOL Cees 68
17 EritreaMULUBRHAN Henok 29
18 NederlandBAX Sjoerd 9
19 ItaliëFANCELLU Alessandro 0
20 ColombiaURAN URAN Rigoberto 0
# Renner Wedstrijd
5 5 LAPEIRA Paul Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
54 11 LAPEIRA Paul Liège - Bastogne - Liège
86 5 LAPEIRA Paul Amstel Gold Race
35 1 LAPEIRA Paul Itzulia Basque Country, Stage 2 : Irun - Kanbo
7 14 LAPEIRA Paul La Roue Tourangelle
80 1 LAPEIRA Paul Cholet Agglo Tour
80 1 LAPEIRA Paul Classic Loire Atlantique
28 9 LAPEIRA Paul Trofeo Laigueglia
# Renner Wedstrijd
130 1 VERMEERSCH Gianni Dwars door het Hageland
45 1 GEE Derek Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
70 1 GANNA Filippo Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
25 1 WELSFORD Samuel Tour de Hongrie, Stage 1 : Karcag - Hajduszoboszlo
25 1 CARR Simon Tour of the Alps, Stage 4 : Leifers - Borgo Valsugana
35 1 LAPEIRA Paul Itzulia Basque Country, Stage 2 : Irun - Kanbo
80 1 KIELICH Timo Volta Limburg Classic
80 1 LAPEIRA Paul Cholet Agglo Tour
80 1 LAPEIRA Paul Classic Loire Atlantique
45 1 DE KLEIJN Arvid Paris - Nice, Stage 2 : Thoiry - Montargis
25 1 MOHORIC Matej Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Canals - Mancomunitat de la Valldigna
80 1 CARR Simon Trofeo Calvia
45 1 WELSFORD Samuel Tour Down Under, Stage 4 : Murray Bridge - Port Elliot
45 1 WELSFORD Samuel Tour Down Under, Stage 3 : Tea Tree Gully - Campbelltown
45 1 WELSFORD Samuel Tour Down Under, Stage 1 : Tanunda - Tanunda
# Renner Wedstrijd
6 8 SAINBAYAR Jambaljamts Asian Cycling Championships (Almaty) R.R.
3 8 SAINBAYAR Jambaljamts Asian Cycling Championships (Almaty) I.T.T.
10 15 SAINBAYAR Jambaljamts Tour de Taiwan, General classification
3 4 SAINBAYAR Jambaljamts Tour de Taiwan, Stage 2 : Taoyuan - Jiaobanshan Park

Punten

# Renner Wedstrijd
3 5 WELSFORD Samuel Tour of Slovenia, Stage 1 : Murska Sobota - Ormoz
5 5 LAPEIRA Paul Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
6 30 LEMMEN Bart Critérium du Dauphiné, General classification
162 3 GEE Derek Critérium du Dauphiné, General classification
18 3 GEE Derek Critérium du Dauphiné, Stage 8 : Thônes - Plateau des Glières
130 1 VERMEERSCH Gianni Dwars door het Hageland
5 5 GEE Derek Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Albertville - Samoëns 1600
10 4 GEE Derek Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Hauterives - Le Collet d'Allevard
10 2 VAN DIJKE Tim ZLM Tour, Stage 1 : Westkapelle I.T.T.
2 7 POWLESS Neilson Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
3 6 GEE Derek Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
45 1 GEE Derek Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
9 17 BAX Sjoerd Circuit Franco-Belge
19 47 MULUBRHAN Henok Giro d’Italia, General classification
120 11 ZANA Filippo Giro d’Italia, General classification
190 7 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d’Italia, General classification
10 5 VAN DIJKE Tim Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
29 12 VERGALLITO Luca Tour of Norway, General classification
110 2 LEMMEN Bart Tour of Norway, General classification
10 5 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d’Italia, Stage 20 : Alpago - Bassano del Grappa
10 3 LEMMEN Bart Tour of Norway, Stage 2 : Odda - Gullingen
5 4 LEMMEN Bart Tour of Norway, Stage 1 : Voss - Voss Resort
7 6 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
50 3 POWLESS Neilson National Championships United States (Charleston) R.R.
5 7 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
70 1 GANNA Filippo Giro d’Italia, Stage 14 : Castiglione delle Stivere - Desenzano del Garda I.T.T.
15 4 VAN DIJKE Tim Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento
25 3 POWLESS Neilson National Championships United States (Charleston) I.T.T.
5 7 ZANA Filippo Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
7 6 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
40 2 GANNA Filippo Giro d’Italia, Stage 7 : Foligno - Perugia I.T.T.
25 1 WELSFORD Samuel Tour de Hongrie, Stage 1 : Karcag - Hajduszoboszlo
3 8 RUBIO REYES Einer Augusto Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
9 22 POWLESS Neilson Eschborn - Frankfurt
22 14 GEE Derek Eschborn - Frankfurt
10 26 VERGALLITO Luca Tour de Romandie, General classification
10 4 VAN DIJKE Tim Tour de Romandie, Stage 5 : Vernier - Vernier
18 3 VERMEERSCH Gianni Tour de Romandie, Stage 1 : Château d'Oex - Fribourg
2 7 VERMEERSCH Gianni Tour de Romandie, Prologue : Payerne I.T.T.
3 6 VAN DIJKE Tim Tour de Romandie, Prologue : Payerne I.T.T.
54 11 LAPEIRA Paul Liège - Bastogne - Liège
20 15 ZANA Filippo Tour of the Alps, General classification
25 1 CARR Simon Tour of the Alps, Stage 4 : Leifers - Borgo Valsugana
16 20 VAN DIJKE Tim Flèche Wallonne
86 5 LAPEIRA Paul Amstel Gold Race
32 16 VAN DIJKE Tim Paris - Roubaix
100 6 VERMEERSCH Gianni Paris - Roubaix
8 28 VERGALLITO Luca Itzulia Basque Country, General classification
16 13 DE KLEIJN Arvid Scheldeprijs
40 7 WELSFORD Samuel Scheldeprijs
58 4 BOL Cees Scheldeprijs
35 1 LAPEIRA Paul Itzulia Basque Country, Stage 2 : Irun - Kanbo
6 30 VAN DIJKE Tim Ronde van Vlaanderen
18 23 VERMEERSCH Gianni Ronde van Vlaanderen
80 1 KIELICH Timo Volta Limburg Classic
7 14 LAPEIRA Paul La Roue Tourangelle
30 13 MOHORIC Matej Gent - Wevelgem
35 14 RUBIO REYES Einer Augusto Volta a Catalunya, General classification
24 15 MOHORIC Matej E3 Saxo Classic
5 26 WELSFORD Samuel Classic Brugge - De Panne
80 1 LAPEIRA Paul Cholet Agglo Tour
100 6 MOHORIC Matej Milano - Sanremo
80 1 LAPEIRA Paul Classic Loire Atlantique
40 7 DE KLEIJN Arvid Bredene Koksijde Classic
7 19 BOL Cees Milano - Torino
16 13 RUBIO REYES Einer Augusto Milano - Torino
23 19 ZANA Filippo Tirreno - Adriatico, General classification
45 1 DE KLEIJN Arvid Paris - Nice, Stage 2 : Thoiry - Montargis
28 2 GANNA Filippo Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore I.T.T.
5 20 KIELICH Timo GP Criquielion
52 9 ZANA Filippo Strade Bianche
86 5 MOHORIC Matej Strade Bianche
28 9 LAPEIRA Paul Trofeo Laigueglia
32 5 KIELICH Timo Le Samyn
16 20 CARR Simon UAE Tour, General classification
35 13 RUBIO REYES Einer Augusto UAE Tour, General classification
52 10 LEMMEN Bart UAE Tour, General classification
7 24 MOHORIC Matej Omloop Het Nieuwsblad
14 18 VERMEERSCH Gianni Omloop Het Nieuwsblad
18 2 DE KLEIJN Arvid UAE Tour, Stage 6 : Abu Dhabi - Abu Dhabi
12 3 WELSFORD Samuel UAE Tour, Stage 5 : Al Aqah - Umm al Quwain
18 2 DE KLEIJN Arvid UAE Tour, Stage 4 : Dubai - Dubai
4 5 WELSFORD Samuel UAE Tour, Stage 1 : Al Dhafra - Liwa
18 2 DE KLEIJN Arvid UAE Tour, Stage 1 : Al Dhafra - Liwa
16 17 VERGALLITO Luca Volta ao Algarve, General classification
3 4 BOL Cees Tour Colombia, Stage 4 : Paipa - Zipaquira
8 23 MOHORIC Matej Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
14 18 RUBIO REYES Einer Augusto Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
18 16 ZANA Filippo Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
3 5 MOHORIC Matej Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 5 : Betera - Valencia
25 1 MOHORIC Matej Volta a la Comunitat Valenciana, Stage 2 : Canals - Mancomunitat de la Valldigna
10 2 DE KLEIJN Arvid AlUla Tour , Stage 3 : AlUla - AlUla
10 2 MULUBRHAN Henok AlUla Tour , Stage 2 : Winter Park - Sharaan Nature Reserve
8 9 RUBIO REYES Einer Augusto National Championships Colombia (Boyaca) R.R.
5 20 CARR Simon Trofeo Serra de Tramuntana
6 7 RUBIO REYES Einer Augusto National Championships Colombia (Boyaca) I.T.T.
80 1 CARR Simon Trofeo Calvia
30 17 VERGALLITO Luca Tour Down Under, General classification
120 5 LEMMEN Bart Tour Down Under, General classification