01 ItaliëMILAN Jonathan 699
02 BelgiëVAN AERT Wout 454
03 NoorwegenABRAHAMSEN Jonas 394
04 SpanjeLANDA MEANA Mikel 318
05 SpanjeLAZKANO LOPEZ Oier 283
06 ItaliëVELASCO Simone 202
07 BelgiëVAN ASBROECK Tom 187
08 ItaliëDE PRETTO Davide 152
09 FrankrijkSIVAKOV Pavel 138
10 DenemarkenCORT NIELSEN Magnus 131
11 SpanjeBOU COMPANY Joan 112
12 ItaliëFIORELLI Filippo 88
13 AustraliëCLARKE Simon 69
14 ItaliëMARECZKO Jakub 51
15 NoorwegenEIKING Odd Christian 39
16 NoorwegenSTAUNE-MITTET Johannes 38
17 ItaliëBAGIOLI Andrea 15
18 BelgiëTHEUNS Edward 14
19 SpanjeCASTROVIEJO NICOLAS Jonathan 0
20 NederlandKRUIJSWIJK Steven 0
IN UIT Datum
NederlandKRUIJSWIJK Steven ItaliëCALZONI Walter 25 mei
HUP Rabo!
NoorwegenEIKING Odd Christian FrankrijkLE HUITOUZE Eddy 18 apr.
Rare Christian wordt van harte welkom geheten. Eddy mag wellicht over een jaar of acht eens terugkomen.
NoorwegenABRAHAMSEN Jonas SpanjeDE LA CRUZ MELGAREJO David 26 mrt.
Opgekankerflikkerd met deze SchijtSpanjool van Leon. HUP Jonas, brute Noorse kutJood. Met je achternaam. Ga Skiën. Of terug naar je geboorteplaats. In de sneeuw. Ofzo.
BelgiëVAN ASBROECK Tom AustraliëSWEENY Harrison 11 feb.
Deze fokking kanker magic transfer die zijn weerga niet kent is weergaloos to the max ...oh en dit nog even gezegd hebbende; heel Uden moet dood.
# Renner Wedstrijd
10 16 VAN ASBROECK Tom Dwars door het Hageland
78 2 ABRAHAMSEN Jonas Dwars door het Hageland
130 1 ABRAHAMSEN Jonas Brussels Cycling Classic
16 13 ABRAHAMSEN Jonas Circuit Franco-Belge
24 10 VAN ASBROECK Tom Tro-Bro Léon
52 5 ABRAHAMSEN Jonas Tro-Bro Léon
34 8 EIKING Odd Christian GP du Morbihan
5 29 EIKING Odd Christian Eschborn - Frankfurt
10 27 ABRAHAMSEN Jonas Paris - Roubaix
108 2 ABRAHAMSEN Jonas Dwars door Vlaanderen
12 24 VAN ASBROECK Tom E3 Saxo Classic
40 3 VAN ASBROECK Tom Cholet Agglo Tour
48 2 VAN ASBROECK Tom Classic Loire Atlantique
46 6 VAN ASBROECK Tom Nokere Koerse
7 14 VAN ASBROECK Tom Le Samyn
# Renner Wedstrijd
18 16 DE LA CRUZ MELGAREJO David Eschborn - Frankfurt
38 15 DE LA CRUZ MELGAREJO David Tour de Romandie, General classification
6 20 DE LA CRUZ MELGAREJO David GP Miguel Indurain

Punten

# Renner Wedstrijd
5 3 MARECZKO Jakub ZLM Tour, Stage 5 : Oosterhout - Oosterhout
70 10 LANDA MEANA Mikel Critérium du Dauphiné, General classification
80 9 LAZKANO LOPEZ Oier Critérium du Dauphiné, General classification
10 16 VAN ASBROECK Tom Dwars door het Hageland
78 2 ABRAHAMSEN Jonas Dwars door het Hageland
10 4 LAZKANO LOPEZ Oier Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Albertville - Samoëns 1600
5 5 LAZKANO LOPEZ Oier Critérium du Dauphiné, Stage 4 : Saint-Germain-Laval - Neulise I.T.T.
5 5 LAZKANO LOPEZ Oier Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Gannat - Col de la Loge
45 1 CORT NIELSEN Magnus Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Gannat - Col de la Loge
40 7 FIORELLI Filippo Brussels Cycling Classic
130 1 ABRAHAMSEN Jonas Brussels Cycling Classic
16 13 ABRAHAMSEN Jonas Circuit Franco-Belge
40 32 VELASCO Simone Giro d’Italia, General classification
40 2 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 21 : Roma - Roma
50 8 CORT NIELSEN Magnus Tour of Norway, General classification
10 3 VAN AERT Wout Tour of Norway, Stage 4 : Stavanger - Stavanger
5 4 VAN AERT Wout Tour of Norway, Stage 3 : Sola - Egersund
7 6 VELASCO Simone Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada
40 2 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
70 1 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 13 : Riccione - Cento
5 7 CLARKE Simon Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
70 1 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 11 : Foiano di Valfortore - Francavilla Al Mare
20 1 MARECZKO Jakub Tour of Hellas, Stage 1b : Thessaloniki - Katerini
15 4 BAGIOLI Andrea Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
40 2 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli
10 11 CORT NIELSEN Magnus Boucles de l'Aulne - Châteaulin
10 5 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca
10 3 MARECZKO Jakub Tour de Hongrie, Stage 1 : Karcag - Hajduszoboszlo
70 1 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora
40 2 MILAN Jonathan Giro d’Italia, Stage 3 : Novara - Fossano
24 10 VAN ASBROECK Tom Tro-Bro Léon
52 5 ABRAHAMSEN Jonas Tro-Bro Léon
34 8 EIKING Odd Christian GP du Morbihan
5 29 EIKING Odd Christian Eschborn - Frankfurt
7 18 BOU COMPANY Joan Vuelta a Asturias, General classification
20 20 STAUNE-MITTET Johannes Tour de Romandie, General classification
26 18 SIVAKOV Pavel Tour de Romandie, General classification
20 8 FIORELLI Filippo Giro della Romagna
48 2 BOU COMPANY Joan Giro della Romagna
10 21 BOU COMPANY Joan Tour of the Alps, General classification
9 27 STAUNE-MITTET Johannes Flèche Wallonne
3 5 BOU COMPANY Joan Tour of the Alps, Stage 2 : Salurn - Stans
18 18 VELASCO Simone Amstel Gold Race
80 2 SIVAKOV Pavel Giro d’Abruzzo, General classification
20 1 SIVAKOV Pavel Giro d’Abruzzo, Stage 4 : Montorio al Vomano - L’Aquila
10 27 ABRAHAMSEN Jonas Paris - Roubaix
8 4 DE PRETTO Davide Itzulia Basque Country, Stage 3 : Ezpeleta - Altsasu
12 15 SIVAKOV Pavel GP Miguel Indurain
14 14 DE PRETTO Davide GP Miguel Indurain
54 7 MILAN Jonathan Dwars door Vlaanderen
108 2 ABRAHAMSEN Jonas Dwars door Vlaanderen
9 12 FIORELLI Filippo La Roue Tourangelle
86 5 MILAN Jonathan Gent - Wevelgem
165 2 LANDA MEANA Mikel Volta a Catalunya, General classification
9 16 STAUNE-MITTET Johannes Settimana Coppi e Bartali, General classification
56 4 DE PRETTO Davide Settimana Coppi e Bartali, General classification
5 3 DE PRETTO Davide Settimana Coppi e Bartali, Stage 5 : Forli - Forli
14 3 LANDA MEANA Mikel Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
12 24 VAN ASBROECK Tom E3 Saxo Classic
27 14 LAZKANO LOPEZ Oier E3 Saxo Classic
112 3 VAN AERT Wout E3 Saxo Classic
14 18 THEUNS Edward Classic Brugge - De Panne
10 2 DE PRETTO Davide Settimana Coppi e Bartali, Stage 2 : Riccione - Sogliano sul Rubicone
22 2 LANDA MEANA Mikel Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
22 2 LANDA MEANA Mikel Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases
40 3 VAN ASBROECK Tom Cholet Agglo Tour
8 28 DE PRETTO Davide Milano - Sanremo
14 25 VELASCO Simone Milano - Sanremo
28 18 CLARKE Simon Milano - Sanremo
48 2 VAN ASBROECK Tom Classic Loire Atlantique
46 6 VAN ASBROECK Tom Nokere Koerse
8 28 VELASCO Simone Tirreno - Adriatico, General classification
45 1 MILAN Jonathan Tirreno - Adriatico, Stage 7 : San Benedetto del Tronto - San Benedetto del Tronto
45 1 MILAN Jonathan Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Arrone - Giulianova
3 6 VELASCO Simone Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Volterra - Gualdo Tadino
28 2 MILAN Jonathan Tirreno - Adriatico, Stage 3 : Volterra - Gualdo Tadino
18 3 MILAN Jonathan Tirreno - Adriatico, Stage 1 : Lido di Camaiore - Lido di Camaiore I.T.T.
9 27 CORT NIELSEN Magnus Strade Bianche
8 18 DE PRETTO Davide Trofeo Laigueglia
34 8 VELASCO Simone Trofeo Laigueglia
7 14 VAN ASBROECK Tom Le Samyn
66 3 LAZKANO LOPEZ Oier Kuurne - Brussel - Kuurne
130 1 VAN AERT Wout Kuurne - Brussel - Kuurne
9 16 BOU COMPANY Joan O Gran Camiño, General classification
92 3 VAN AERT Wout Omloop Het Nieuwsblad
4 5 MARECZKO Jakub UAE Tour, Stage 4 : Dubai - Dubai
12 3 MARECZKO Jakub UAE Tour, Stage 1 : Al Dhafra - Liwa
10 21 CORT NIELSEN Magnus Volta ao Algarve, General classification
12 19 VELASCO Simone Volta ao Algarve, General classification
18 16 LANDA MEANA Mikel Volta ao Algarve, General classification
56 7 VAN AERT Wout Volta ao Algarve, General classification
25 1 VAN AERT Wout Volta ao Algarve, Stage 3 : Vila Real de Santo Antonio - Tavira
10 3 DE PRETTO Davide Tour of Oman, Stage 4 : Izki - Yitti Hills
80 1 LAZKANO LOPEZ Oier Clasica Jaén Paraíso Interior
24 10 VAN AERT Wout Clasica de Almeria
7 19 LANDA MEANA Mikel Figueira Champions Classic
66 3 VELASCO Simone Figueira Champions Classic
5 20 BOU COMPANY Joan Vuelta a Murcia
12 10 DE PRETTO Davide Muscat Classic