01 FrankrijkCOSNEFROY Benoît 1068
02 FrankrijkMARTINEZ Lenny 789
03 SpanjeRODRIGUEZ CANO Carlos 679
04 ItaliëALBANESE Vincenzo 395
05 PortugalMORGADO Antonio Tomas 330
06 BelgiëBENOOT Tiesj 322
07 SpanjeMAS NICOLAU Enric 294
08 FrankrijkPACHER Quentin 241
09 Verenigd KoninkrijkBLACKMORE Joseph 203
10 FrankrijkBAUDIN Alex 186
11 Verenigd KoninkrijkWATSON Samuel 184
12 BelgiëVANHOUCKE Harm 177
13 DenemarkenVALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael 137
14 FrankrijkCHAMPOUSSIN Clément 114
15 NederlandKELDERMAN Wilco 95
16 Verenigde StatenRICCITELLO Matthew 78
17 NoorwegenGUDMESTAD Tord 52
18 FrankrijkMAGNIER Paul 48
19 ItaliëMOSCON Gianni 0
20 ItaliëALEOTTI Giovanni 0
IN UIT Datum
ItaliëALEOTTI Giovanni PortugalOLIVEIRA Ivo Emanuel Alves 01 jun.
Emanuel Alves Hand Gebroken. Ook altijd pech. Welkom Giovanni. Je mag net als Harm Vanhoucke het transferklassement van PDC gaan slopen in Roemenië. Eerst nog wat sprokkelen in Slovenië.
PortugalOLIVEIRA Ivo Emanuel Alves BelgiëDE BONDT Dries 22 mei
Quem boa cama faz nela se deita! ~ Contractje tot nationale kampioenschappen. ~
NoorwegenGUDMESTAD Tord NoorwegenBYSTRØM Sven Erik 18 mei
NoorwegenBYSTRØM Sven Erik NederlandKRUIJSWIJK Steven 03 mei
Na het ontslag van Simon voelde de Fransen en Franse ploegen zich toch wat ondervertegenwoordigd. In het Noors mag Bystrom dan 'stedelijke ruimte' betekenen, in het Russisch is het gewoon 'snel'.
BelgiëVANHOUCKE Harm FrankrijkSIMON Julien 12 apr.
FrankrijkSIMON Julien SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor 21 mrt.
Flashback naar 2022 toen deze geile Fransoos nog even 500 punten opraapte voor Boris. Mag zich in de inferieur bezette koersen komende week bewijzen en wellicht langer blijven.
Verenigd KoninkrijkBLACKMORE Joseph Verenigd KoninkrijkKNOX James 06 mrt.
NederlandKRUIJSWIJK Steven ItaliëPARISINI Nicolo 04 mrt.
Eens met Lykle!
ItaliëPARISINI Nicolo Verenigde StatenAUGUST Andrew 01 mrt.
Verenigd KoninkrijkKNOX James OostenrijkKEPPLINGER Rainer 23 feb.
Daddy would you like some sausages? You Knox hold my fort full of goats and maybe you get to stay a little longer.
OostenrijkKEPPLINGER Rainer DuitslandHERZOG Emil 18 feb.
Doet mij toch een beetje denken aan. Verlies. Euforie. Dammen. Roeien met de l
FrankrijkBAUDIN Alex Nieuw-ZeelandSMITH Dion 28 jan.
FrankrijkMAGNIER Paul ColombiaLOPEZ MORENO Miguel Angel 25 jan.
SpanjeARRIETA LIZARRAGA Igor ItaliëPOZZOVIVO Domenico 23 jan.
Nieuw-ZeelandSMITH Dion Verenigd KoninkrijkROOTKIN-GRAY Jack 20 jan.
# Renner Wedstrijd
5 17 BLACKMORE Joseph Heistse Pijl
32 5 GUDMESTAD Tord Heistse Pijl
40 3 VANHOUCKE Harm Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
62 21 BAUDIN Alex Giro d’Italia, General classification
20 8 GUDMESTAD Tord Rund um Köln
15 2 OLIVEIRA Ivo Emanuel Alves Boucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T.
62 6 VANHOUCKE Harm Tour de Hongrie, General classification
1 10 BAUDIN Alex Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
15 4 BAUDIN Alex Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
34 16 VANHOUCKE Harm Tour de Romandie, General classification
9 12 VANHOUCKE Harm Tour du Doubs
32 5 VANHOUCKE Harm Tour du Jura
58 4 BLACKMORE Joseph Brabantse Pijl
59 10 BAUDIN Alex Itzulia Basque Country, General classification
9 17 BAUDIN Alex GP Miguel Indurain
20 8 BLACKMORE Joseph Volta Limburg Classic
20 11 MAGNIER Paul Bredene Koksijde Classic
110 1 BLACKMORE Joseph Tour de Taiwan, General classification
5 3 BLACKMORE Joseph Tour de Taiwan, Stage 4 : Nantou - Sun Moon Lake
5 3 BLACKMORE Joseph Tour de Taiwan, Stage 2 : Taoyuan - Jiaobanshan Park
6 20 KNOX James Faun Ardèche Classic
24 10 ARRIETA LIZARRAGA Igor Faun Ardèche Classic
4 5 KEPPLINGER Rainer UAE Tour, Stage 2 : Al Hudayriat - Al Hudayriat I.T.T.
25 1 MAGNIER Paul Tour of Oman, Stage 3 : Al Khobar - Al Bustan
8 13 ARRIETA LIZARRAGA Igor Vuelta a Murcia
3 5 MAGNIER Paul Tour of Oman, Stage 1 : Al Rustaq Fort - Muscat
20 15 ARRIETA LIZARRAGA Igor Volta a la Comunitat Valenciana, General classification
40 7 BAUDIN Alex Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
16 9 ARRIETA LIZARRAGA Igor Trofeo Serra de Tramuntana
6 15 ARRIETA LIZARRAGA Igor Trofeo Calvia
# Renner Wedstrijd
45 1 RODRIGUEZ CANO Carlos Critérium du Dauphiné, Stage 8 : Thônes - Plateau des Glières
80 1 MARTINEZ Lenny Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
25 1 COSNEFROY Benoît Boucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T.
80 1 COSNEFROY Benoît Tour du Finistère
130 1 COSNEFROY Benoît GP du Morbihan
260 1 RODRIGUEZ CANO Carlos Tour de Romandie, General classification
20 1 MORGADO Antonio Tomas Vuelta a Asturias, Stage 2 : Ribera - Ribadesella
80 1 MORGADO Antonio Tomas Giro della Romagna
80 1 MARTINEZ Lenny Tour du Doubs
80 1 MARTINEZ Lenny Classic Grand Besançon Doubs
130 1 COSNEFROY Benoît Brabantse Pijl
35 1 RODRIGUEZ CANO Carlos Itzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - Eibar
80 1 COSNEFROY Benoît Paris - Camembert
110 1 BLACKMORE Joseph Tour de Taiwan, General classification
130 1 MARTINEZ Lenny Trofeo Laigueglia
110 1 COSNEFROY Benoît Tour des Alpes-Maritimes , General classification
20 1 COSNEFROY Benoît Tour des Alpes-Maritimes , Stage 2 : Villefranche-sur-Mer - Vence
80 1 MARTINEZ Lenny Classic Var
25 1 MAGNIER Paul Tour of Oman, Stage 3 : Al Khobar - Al Bustan
# Renner Wedstrijd
66 20 POZZOVIVO Domenico Giro d’Italia, General classification
6 25 AUGUST Andrew Tour of Norway, General classification
3 8 POZZOVIVO Domenico Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
25 10 POZZOVIVO Domenico Giro d’Abruzzo, General classification
35 8 POZZOVIVO Domenico Settimana Coppi e Bartali, General classification
40 7 HERZOG Emil Milano - Torino
5 27 ROOTKIN-GRAY Jack Cadel Evans Great Ocean Road Race

Punten

# Renner Wedstrijd
5 5 MAS NICOLAU Enric Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
10 4 RICCITELLO Matthew Tour de Suisse, Stage 5 : Ambri - Cari
2 7 MAS NICOLAU Enric Tour de Suisse, Stage 4 : Rüschlikon - San Gottardo
3 6 KELDERMAN Wilco Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
3 6 WATSON Samuel Tour de Suisse, Stage 1 : Vaduz I.T.T.
136 4 RODRIGUEZ CANO Carlos Critérium du Dauphiné, General classification
45 1 RODRIGUEZ CANO Carlos Critérium du Dauphiné, Stage 8 : Thônes - Plateau des Glières
3 6 RODRIGUEZ CANO Carlos Critérium du Dauphiné, Stage 7 : Albertville - Samoëns 1600
24 7 ALBANESE Vincenzo GP Kanton Aargau - Gippingen
2 7 RODRIGUEZ CANO Carlos Critérium du Dauphiné, Stage 6 : Hauterives - Le Collet d'Allevard
1 8 CHAMPOUSSIN Clément Critérium du Dauphiné, Stage 3 : Celles-sur-Durolle - Les Estables
1 8 CHAMPOUSSIN Clément Critérium du Dauphiné, Stage 2 : Gannat - Col de la Loge
5 17 BLACKMORE Joseph Heistse Pijl
32 5 GUDMESTAD Tord Heistse Pijl
46 6 ALBANESE Vincenzo Circuit Franco-Belge
12 10 RICCITELLO Matthew Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
40 3 VANHOUCKE Harm Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
80 1 MARTINEZ Lenny Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
28 38 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael Giro d’Italia, General classification
62 21 BAUDIN Alex Giro d’Italia, General classification
16 17 ALBANESE Vincenzo Boucles de la Mayenne, General classification
78 4 WATSON Samuel Boucles de la Mayenne, General classification
110 2 COSNEFROY Benoît Boucles de la Mayenne, General classification
20 8 GUDMESTAD Tord Rund um Köln
5 4 COSNEFROY Benoît Boucles de la Mayenne, Stage 2 : Le Ham - Villaines-la-Juhel
3 8 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael Giro d’Italia, Stage 19 : Mortegliano - Sappada
10 3 WATSON Samuel Boucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T.
15 2 OLIVEIRA Ivo Emanuel Alves Boucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T.
25 1 COSNEFROY Benoît Boucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T.
25 13 WATSON Samuel 4 Jours de Dunkerque, General classification
15 4 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
62 6 VANHOUCKE Harm Tour de Hongrie, General classification
8 13 WATSON Samuel Boucles de l'Aulne - Châteaulin
16 9 ALBANESE Vincenzo Boucles de l'Aulne - Châteaulin
5 19 PACHER Quentin Tour du Finistère
7 14 WATSON Samuel Tour du Finistère
32 5 ALBANESE Vincenzo Tour du Finistère
80 1 COSNEFROY Benoît Tour du Finistère
1 10 BAUDIN Alex Giro d’Italia, Stage 8 : Spoletto - Prati di Tivo
40 2 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael Giro d’Italia, Stage 5 : Genoa - Lucca
8 18 WATSON Samuel Tro-Bro Léon
12 15 COSNEFROY Benoît Tro-Bro Léon
9 17 WATSON Samuel GP du Morbihan
40 7 ALBANESE Vincenzo GP du Morbihan
130 1 COSNEFROY Benoît GP du Morbihan
15 4 BAUDIN Alex Giro d’Italia, Stage 1 : Venaria Reale - Torino
34 16 VANHOUCKE Harm Tour de Romandie, General classification
90 8 MARTINEZ Lenny Tour de Romandie, General classification
110 6 MAS NICOLAU Enric Tour de Romandie, General classification
260 1 RODRIGUEZ CANO Carlos Tour de Romandie, General classification
20 1 MORGADO Antonio Tomas Vuelta a Asturias, Stage 2 : Ribera - Ribadesella
10 4 MAS NICOLAU Enric Tour de Romandie, Stage 4 : Saillon - Leysin
18 3 RODRIGUEZ CANO Carlos Tour de Romandie, Stage 4 : Saillon - Leysin
2 7 RODRIGUEZ CANO Carlos Tour de Romandie, Stage 3 : Oron - Oron I.T.T.
80 1 MORGADO Antonio Tomas Giro della Romagna
32 16 COSNEFROY Benoît Liège - Bastogne - Liège
46 12 BENOOT Tiesj Liège - Bastogne - Liège
40 11 CHAMPOUSSIN Clément Flèche Wallonne
52 9 BENOOT Tiesj Flèche Wallonne
96 4 COSNEFROY Benoît Flèche Wallonne
21 16 COSNEFROY Benoît Amstel Gold Race
58 8 PACHER Quentin Amstel Gold Race
112 3 BENOOT Tiesj Amstel Gold Race
9 12 VANHOUCKE Harm Tour du Doubs
80 1 MARTINEZ Lenny Tour du Doubs
10 11 MARTINEZ Lenny Tour du Jura
32 5 VANHOUCKE Harm Tour du Jura
15 13 RICCITELLO Matthew Giro d’Abruzzo, General classification
6 15 CHAMPOUSSIN Clément Classic Grand Besançon Doubs
80 1 MARTINEZ Lenny Classic Grand Besançon Doubs
58 4 BLACKMORE Joseph Brabantse Pijl
130 1 COSNEFROY Benoît Brabantse Pijl
13 23 PACHER Quentin Itzulia Basque Country, General classification
59 10 BAUDIN Alex Itzulia Basque Country, General classification
165 2 RODRIGUEZ CANO Carlos Itzulia Basque Country, General classification
35 1 RODRIGUEZ CANO Carlos Itzulia Basque Country, Stage 6 : Eibar - Eibar
8 4 PACHER Quentin Itzulia Basque Country, Stage 5 : Vitoria - Amorebieta
56 4 COSNEFROY Benoît Région Pays de la Loire Tour, General classification
10 2 COSNEFROY Benoît Région Pays de la Loire Tour, Stage 4 : Marolles-les-Braults - Le Mans
3 4 WATSON Samuel Région Pays de la Loire Tour, Stage 1 : Fontenay-le-Comte - Saint-Jean-de-Monts
8 28 ALBANESE Vincenzo Ronde van Vlaanderen
34 15 BENOOT Tiesj Ronde van Vlaanderen
112 5 MORGADO Antonio Tomas Ronde van Vlaanderen
9 17 BAUDIN Alex GP Miguel Indurain
40 7 CHAMPOUSSIN Clément GP Miguel Indurain
20 8 BLACKMORE Joseph Volta Limburg Classic
8 13 COSNEFROY Benoît Route Adélie de Vitré
46 8 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael Dwars door Vlaanderen
70 5 DE BONDT Dries Dwars door Vlaanderen
78 4 BENOOT Tiesj Dwars door Vlaanderen
10 11 ALBANESE Vincenzo Paris - Camembert
80 1 COSNEFROY Benoît Paris - Camembert
86 7 MARTINEZ Lenny Volta a Catalunya, General classification
104 5 MAS NICOLAU Enric Volta a Catalunya, General classification
1 8 MARTINEZ Lenny Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
8 4 MAS NICOLAU Enric Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
52 9 ALBANESE Vincenzo E3 Saxo Classic
1 8 MAS NICOLAU Enric Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases
4 5 MARTINEZ Lenny Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases