01 BelgiëPHILIPSEN Jasper 988
02 Verenigd KoninkrijkWILLIAMS Stephen 655
03 FrankrijkZINGLE Axel 606
04 FrankrijkBARDET Romain 564
05 BelgiëWELLENS Tim 456
06 FrankrijkGAUDU David 276
07 AustraliëHARPER Chris 272
08 ItaliëFORTUNATO Lorenzo 228
09 ItaliëSCARONI Christian 202
10 SpanjeIZAGIRRE INSAUSTI Ion 181
11 LuxemburgGENIETS Kévin 156
12 DuitslandZWIEHOFF Ben 135
13 EcuadorCEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro 121
14 BelgiëBRAET Vito 111
15 SpanjeDIAZ GALLEGO Jose Manuel 76
16 NoorwegenHAGEN Carl Fredrik 52
17 LuxemburgKLUCKERS Arthur 40
18 ColombiaPEÑA JIMENEZ Jesus David 18
19 ItaliëBALLERINI Davide 16
20 ZwitserlandSCHMID Mauro 0
# Renner Wedstrijd
40 7 KLUCKERS Arthur ZLM Tour, General classification
14 23 HAGEN Carl Fredrik Critérium du Dauphiné, General classification
20 8 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
165 8 HIRT Jan Giro d’Italia, General classification
38 10 HAGEN Carl Fredrik Tour of Norway, General classification
2 9 HIRT Jan Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
1 10 HIRT Jan Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
15 13 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Tour of Hellas, General classification
16 9 BRAET Vito Circuit de Wallonie
5 19 BRAET Vito Elfstedenronde - Brugge
1 10 HIRT Jan Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
56 4 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Vuelta a Asturias, General classification
30 13 BRAET Vito Amstel Gold Race
6 15 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Tour du Doubs
20 8 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Tour du Jura
28 6 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Classic Grand Besançon Doubs
28 9 BRAET Vito Brabantse Pijl
52 5 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Brabantse Pijl
5 3 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 2 : Sukhothai - Sukhothai
20 1 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 1 : Phitsanulok - Sukhothai
8 13 BRAET Vito La Roue Tourangelle
8 17 BRAMBILLA Gianluca Settimana Coppi e Bartali, General classification
12 10 BRAET Vito GP Jean-Pierre Monseré
12 10 BRAET Vito Le Samyn
10 16 GENIETS Kévin Faun Drôme Classic
20 11 GENIETS Kévin Faun Ardèche Classic
18 12 GENIETS Kévin Tour des Alpes-Maritimes , General classification
25 10 GENIETS Kévin Etoile de Bessèges / Tour du Gard, General classification
3 4 GENIETS Kévin Etoile de Bessèges / Tour du Gard, Stage 2 : Marguerittes - Rousson
80 1 GENIETS Kévin GP La Marseillaise
# Renner Wedstrijd
80 1 ZINGLE Axel Boucles de l'Aulne - Châteaulin
220 1 WILLIAMS Stephen Flèche Wallonne
80 1 GAUDU David Tour du Jura
20 1 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 1 : Phitsanulok - Sukhothai
180 1 PHILIPSEN Jasper Classic Brugge - De Panne
280 1 PHILIPSEN Jasper Milano - Sanremo
45 1 PHILIPSEN Jasper Tirreno - Adriatico, Stage 2 : Camaiore - Follonica
30 1 CURRIE Logan National Championships New Zealand (Timaru) I.T.T.
80 1 GENIETS Kévin GP La Marseillaise
260 1 WILLIAMS Stephen Tour Down Under, General classification
45 1 WILLIAMS Stephen Tour Down Under, Stage 6 : Unley - Mount Lofty
# Renner Wedstrijd
33 11 CANAL BLANCO Carlos Boucles de la Mayenne, General classification
6 15 SIMON Julien Classic Loire Atlantique
40 7 CURRIE Logan Tour du Rwanda, General classification

Punten

# Renner Wedstrijd
15 2 PHILIPSEN Jasper Belgium Tour, Stage 2 : Merelbeke - Knokke Heist
28 2 WILLIAMS Stephen Tour de Suisse, Stage 3 : Steinmaur - Rüschlikon
40 7 KLUCKERS Arthur ZLM Tour, General classification
14 23 HAGEN Carl Fredrik Critérium du Dauphiné, General classification
38 15 GAUDU David Critérium du Dauphiné, General classification
78 2 ZINGLE Axel Circuit Franco-Belge
5 18 GAUDU David Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
20 8 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
112 12 FORTUNATO Lorenzo Giro d’Italia, General classification
150 9 BARDET Romain Giro d’Italia, General classification
165 8 HIRT Jan Giro d’Italia, General classification
92 3 ZINGLE Axel Boucles de la Mayenne, General classification
5 4 ZINGLE Axel Boucles de la Mayenne, Stage 3 : Quelaines-Saint-Gault - Laval
18 16 ZWIEHOFF Ben Tour of Norway, General classification
38 10 HAGEN Carl Fredrik Tour of Norway, General classification
10 3 ZINGLE Axel Boucles de la Mayenne, Stage 1 : Saint-Berthevin - Ernée
3 5 ZINGLE Axel Boucles de la Mayenne, Prologue : Laval I.T.T.
2 9 BALLERINI Davide Giro d’Italia, Stage 18 : Fiera di Primiero - Padova
2 9 HIRT Jan Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
5 7 BARDET Romain Giro d’Italia, Stage 17 : Selva di Val Gardena - Passo dei Brocon
15 4 SCARONI Christian Giro d’Italia, Stage 16 : Laas- Santa Cristina Val Gardena
1 10 HIRT Jan Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
15 4 BARDET Romain Giro d’Italia, Stage 15 : Manerba del Garda - Livigno
15 13 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Tour of Hellas, General classification
10 5 SCARONI Christian Giro d’Italia, Stage 12 : Martiniscuro - Fano
40 2 BARDET Romain Giro d’Italia, Stage 10 : Pompei - Cusano Mutri
2 9 BALLERINI Davide Giro d’Italia, Stage 9 : Avezzano - Napoli
14 18 ZWIEHOFF Ben Tour de Hongrie, General classification
80 1 ZINGLE Axel Boucles de l'Aulne - Châteaulin
36 4 ZINGLE Axel Tour du Finistère
16 9 BRAET Vito Circuit de Wallonie
48 2 ZINGLE Axel Circuit de Wallonie
7 6 BALLERINI Davide Giro d’Italia, Stage 4 : Acqui Terme - Andora
5 19 BRAET Vito Elfstedenronde - Brugge
1 10 HIRT Jan Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
15 4 FORTUNATO Lorenzo Giro d’Italia, Stage 2 : San Francesco al Campo - Santuario di Oropa
78 2 ZINGLE Axel GP du Morbihan
48 2 ZINGLE Axel Famenne Ardenne Classic
56 4 DIAZ GALLEGO Jose Manuel Vuelta a Asturias, General classification
42 14 GAUDU David Tour de Romandie, General classification
5 4 BALLERINI Davide Presidential Tour of Turkey, Stage 2 : Kemer - Kas
26 19 IZAGIRRE INSAUSTI Ion Liège - Bastogne - Liège
170 2 BARDET Romain Liège - Bastogne - Liège
70 5 BARDET Romain Tour of the Alps, General classification
5 4 BARDET Romain Tour of the Alps, Stage 5 : Levico Terme - Levico Terme
220 1 WILLIAMS Stephen Flèche Wallonne
5 4 BARDET Romain Tour of the Alps, Stage 3 : Schwaz - Schwaz
15 2 HARPER Chris Tour of the Alps, Stage 1 : Neumarkt - Kurtinig
30 13 BRAET Vito Amstel Gold Race
6 15 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Tour du Doubs
20 8 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Tour du Jura
80 1 GAUDU David Tour du Jura
28 6 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Classic Grand Besançon Doubs
40 3 GAUDU David Classic Grand Besançon Doubs
28 9 BRAET Vito Brabantse Pijl
52 5 CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro Brabantse Pijl
66 3 WELLENS Tim Brabantse Pijl
34 15 WELLENS Tim Paris - Roubaix
170 2 PHILIPSEN Jasper Paris - Roubaix
68 9 IZAGIRRE INSAUSTI Ion Itzulia Basque Country, General classification
78 2 PHILIPSEN Jasper Scheldeprijs
5 3 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 2 : Sukhothai - Sukhothai
20 1 CARSTENSEN Lucas Tour of Thailand, Stage 1 : Phitsanulok - Sukhothai
46 12 WELLENS Tim Ronde van Vlaanderen
58 4 IZAGIRRE INSAUSTI Ion GP Miguel Indurain
36 4 GAUDU David Route Adélie de Vitré
20 15 PHILIPSEN Jasper Dwars door Vlaanderen
8 13 BRAET Vito La Roue Tourangelle
96 4 PHILIPSEN Jasper Gent - Wevelgem
59 10 FORTUNATO Lorenzo Volta a Catalunya, General classification
95 6 HARPER Chris Volta a Catalunya, General classification
8 4 WILLIAMS Stephen Volta a Catalunya, Stage 7 : Barcelona - Barcelona
5 20 CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander Settimana Coppi e Bartali, General classification
8 17 BRAMBILLA Gianluca Settimana Coppi e Bartali, General classification
4 5 HARPER Chris Volta a Catalunya, Stage 6 : Berga - Queralt
96 4 WELLENS Tim E3 Saxo Classic
4 5 WILLIAMS Stephen Volta a Catalunya, Stage 5 : Altafula - Viladecans
180 1 PHILIPSEN Jasper Classic Brugge - De Panne
1 8 HARPER Chris Volta a Catalunya, Stage 3 : Sant Joan de les Abadesses - Port Ainé
3 6 HARPER Chris Volta a Catalunya, Stage 2 : Mataro - Vallter/Setcases
14 3 WILLIAMS Stephen Volta a Catalunya, Stage 1 : Sant Feliu de Guixols - Sanf Feliu de Guixols
280 1 PHILIPSEN Jasper Milano - Sanremo
66 3 PHILIPSEN Jasper Nokere Koerse
42 14 FORTUNATO Lorenzo Tirreno - Adriatico, General classification
10 4 PHILIPSEN Jasper Tirreno - Adriatico, Stage 7 : San Benedetto del Tronto - San Benedetto del Tronto
10 26 IZAGIRRE INSAUSTI Ion Paris - Nice, General classification
54 12 HARPER Chris Paris - Nice, General classification
5 5 ZINGLE Axel Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Arrone - Giulianova
28 2 PHILIPSEN Jasper Tirreno - Adriatico, Stage 4 : Arrone - Giulianova
18 3 ZINGLE Axel Tirreno - Adriatico, Stage 2 : Camaiore - Follonica
45 1 PHILIPSEN Jasper Tirreno - Adriatico, Stage 2 : Camaiore - Follonica
12 10 BRAET Vito GP Jean-Pierre Monseré
11 25 CANAL BLANCO Carlos Strade Bianche
19 17 BARDET Romain Strade Bianche
30 13 WELLENS Tim Strade Bianche
58 4 SCARONI Christian Trofeo Laigueglia
12 10 BRAET Vito Le Samyn
78 2 WELLENS Tim Kuurne - Brussel - Kuurne
10 16 GENIETS Kévin Faun Drôme Classic